Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Týdenní horoskop: Vodnářům započne nová životní etapa, Raci budou hledat inspiraci

štěstí, pár, svatba
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Ačkoliv dubnový úplněk ve Vahách nás čeká až na konci týdne, už od pondělí můžete pociťovat mírnou nervozitu a rozbouřené emoce. Váhy s sebou tradičně nesou jistou bázlivost, neschopnost se rozhodnout i vůli setrvat v tom, co důvěrně známe. Teď je však nejlepší čas překročit všechny své stíny a ukázat, co se ve vás skrývá. Tak na co čekáte? Život na vás nepočká. Podívejte se, co čeká tento váhavý týden právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden započne úplně nová etapa vašeho života. Vše, co jste si vizualizovali a na čem jste dlouho pracovali, se stává skutečností. Možná budete až v šoku, jak do puntíku se plní to, o co jste opravdu stáli. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento týden zvládnete náročný úkol, který před vámi už několik dní leží. Ačkoliv jste si mysleli, že je nad vaše síly, ukáže se, že byl jako stvořený přímo pro vás. Ani v lásce nebudete zahálet a užijete si spoustu romantiky. Nezadaní mají příležitost potkat lásku svého života. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se tento týden ukázat, co se ve vás skrývá! Možná právě teď na vás čeká příležitost, která se nebude jen tak opakovat. Buďte dostatečně vědomí, abyste vnímali signály, které vám vesmír posílá do cesty. Budou se dít báječné věci! V galerii najdete, na co se tento týden zaměřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přestaňte si myslet, že to nikdy nemůžete dokázat, a běžte do toho! Uvidíte, že máte možnosti, o kterých ostatní jen sní. Stačí, abyste se přestali upínat na jedno konkrétní řešení a šli za tím, kam vás srdce táhne. Tento týden vás navede opravdu dobře. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoliv svou rodinu milujete nade všechno, i vy si potřebujete někdy odpočinout. Nebičujte se za to, že chcete občas strávit pár chvil o samotě a užít si koníčky, které máte rádi. Partner jistě pochopí, že i vy máte potom úplně jinou životní energii. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy tento týden chystají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Energie by byla, ale nápad vám chybí? Zkuste trávit čas s těmi, kteří už jsou dávno tam, kde si tak zoufale přejete být právě vy. Právě od nich získáte cennou inspiraci, která vás dovede až k vytouženému cíli. Nemůžete očekávat, že se něco změní, když stojíte na místě. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Mylně se domníváte, že to, co mají ostatní, je pro vás nedostupné. Vesmír má hojnost pro každého, kdo o ni ve skrytu své duše požádá. Nedopřává ji však těm, kteří škodí ostatním, závidí anebo se soustředí na negativní myšlenky. Čemu dáváte pozornost, to roste. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Udělejte tento týden maximálně možné kroky k vašemu nejlepší zdraví. Mnohdy si ani neuvědomujeme, že o něj musíme skutečně pečovat, když neřešíme problém. Pomohou vám sportovní aktivity, dostatečný odpočinek i meditace. Právě při ní získáte cenné odpovědi. V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se změnit, co už vám nedělá radost. Jste zarytí odpůrci změn, kteří si myslí, že na ně všude číhá nějaké nebezpečí. Ve skutečnosti však k vašemu progresu je zapotřebí, abyste se konečně přestali bát a začali čelit tomu, co ve vás tu obavu vzbuzuje. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Občas, když získáme něco, po čem jsme tak dlouho toužili, nás přemůže strach, že o to znovu můžeme přijít. To však způsobuje, že nežijete přítomným okamžikem a jen přežíváte chvíle, kdy čekáte na zlepšení. Skutečnou změnu máte ve svých rukou. A nyní přímo volá po vaší pozornosti. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud jste v práci nespokojení, nebojte se udělat změnu. Už dlouho čekáte na to, zda dojde k nějakému zlepšení, přitom se každý měsíc na výplatní pásce přesvědčujete, že to má spíše sestupnou tendenci. Začněte tvořit půdu pro váš nejlepší možný život. V galerii najdete, co vás tento týden potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Opřete se do toho a nepolevujte! V otázkách lásky máte teď možná trochu zmatek, vše se ale jako zázrakem vyřeší. Naplánujte si jarní dovolenou, najděte si nový koníček. Žijte. Vše ostatní se vyřeší samo, nemusíte na to teď tlačit. Je čas nechat život se dít. Věci plynou samy, uvidíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy