Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Vodnáři získají peníze, u Raků zavládne klid a harmonie

Horoskop na tento týden: Vodnáři získají peníze, u Raků zavládne klid a harmonie
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Tento týden odezní účinky úplňku, začínáme však obdobím Vodnáře. Připravte se na unáhlená rozhodnutí, emoce jako na houpačce, ale i potřebu vše vyřešit teď hned. Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily a co vás tento týden nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vyřešíte vše, co vás dlouhodobě trápí. Dokonce by k vám mohl přijít velký finanční obnos, který vám pomůže v cestě dál. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Každá zlá věc má také možnost se v dobrou obrátit. Můžete si něco vzít ze všeho zlého, co vás v životě potká. Pokud se tím budete řídit, bude se vám žít mnohem snadněji. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud hledáte nové bydlení, tento týden by se vám mohlo opravdu poštěstit. Dokonce na místě, ve které už jste ani nedoufali. A za skvělou cenu! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pěstujte v sobě úctu ke své rodině a podle toho se k ní také chovejte. Nic nezmůžete tím, pokud budete arogantní a tvrdí ke každému. V galerii najdete, na co se tenhle týden zaměřit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte tento týden šanci osobě, u které byste normálně trochu váhali! Uvidíte, jak vám to rozšíří obzory a kolik zajímavého se dozvíte. Bude to stát za to! Tip na tento týden najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

U Raků bude tento týden klid a harmonie. Narušit by vám to mohla jen všetečná tchyně, která bude mít radu na každé vaše slovo. Nebojte se říct svůj názor! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Svět ještě nikdo nezměnil tím, že seděl doma na zadku, pamatujte si to! Rok se už přelomil ve svou druhou polovinu a vy máte nejvyšší čas začít pořádně makat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V práci to tento týden bude jedna výzva za druhou, připravte si dost energie. Na konci týdne budete vítat víkend s otevřenou náručí. Nezapomínejte však na dostatek spánku! V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Každý na vás jen sype své problémy a vy se nemáte komu svěřit? Nebojte si tento týden vyžádat pozornost a poprosit druhé, ať vás opravdu vyslechnou. V galerii najdete, na co se tento týden zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nedokončené pracovní resty se tento týden přihlásí o svou pozornost. Věnujte jim dostatek času a pokuste se zpracovat vše tak, jak umíte. Uvidíte, že to dobře dopadne. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nadměrné válení se u televize vaší postavě opravdu neprospívá. Zkuste do své denní rutiny zařadit více pohybu a dbejte na zdravou stravu. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Všechny životní změny, o které jste stáli, se vám začaly plnit. A vás to teď děsí. Nezapomínejte však, že i těžká cesta může mít na konci vytoužený cíl. V galerii najdete, co vám tento týden udělá radost.

Související články

Další články