Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Vodnáři zatouží po založení rodiny, Váhy budou riskovat

Horoskop na tento týden: Vodnáři zatouží po založení rodiny
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co nás čeká v nadcházejícím týdnu a co bylo vepsáno do hvězd. Jaké dny čekají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Zjistěte to právě teď!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se ještě umocní vaše touha po založení rodiny a získání jistot. Může se tak stát, že budete na partnera až nepřirozeně tlačit. Dejte si trochu zpátečku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přemýšlejte, čemu věnujete svůj čas. Pokud budete mrhat svým časem na pomluvy, stalkování bývalých partnerů a vymýšlením intrik, nikam vás to neposune. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaši kolegové budou tento týden potřebovat pomoc. Pravděpodobně jste odborníkem na určitou oblast a tento týden přichází moment, ve kterém zazáříte. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tento týden budete mít blíž k jednomu ze svých přátel, který vám do teď byl vzdálenější. Pravděpodobně se nacházíte ve stejném životním období a máte tak spolu co sdílet. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Více se smějte, užívejte si jednotlivé dny. Radosti běžných dní. Život nemusí být je trápení a starosti. S partnerem byste tento týden měli komunikovat více narovinu a bez postranních úmyslů. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte v plánu podzimní dovolenou? Je největší čas začít zařizovat všechny potřebné náležitosti. Zejména nezadaní by na takovém místě mohli potkat svou spřízněnou duši! V galerii najdete váš tip na tento týden.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nic nebude tento týden tak černobílé. Musíte se naučit vidět ve věcech souvislosti. Každou maličkostí se vám život snaží něco naznačit a posunout vás dále. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden budete mít náladu na malou show! Kamkoliv přijdete, budete zářit. To by se vám mohlo hodit v pracovních vztazích, máte šanci oslnit důležitého obchodního partnera. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potřebujete trochu riskovat a pokořit vaši komfortní zónu. Nezapomínejte, že risk může být zisk a dobré věci v komfortní zóně nikdy nevzniknou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste tento týden být více pokorní, a to zejména v pracovních záležitostech. Ti, kteří podnikají se svým partnerem, budou čelit velkým neshodám. V galerii najdete, co čeká nezadané.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zejména ženy v tomto znamení by tento týden měly dávat pozor, aby v práci nevyužívaly až příliš ženských zbraní. Mužští kolegové by vám to dali pěkně sežrat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V práci vás čeká velký úspěch. Pokud toužíte po změně zaměstnání, tento týden by se vám v hledání mělo opravdu dařit. Nezadaní mají dokonce šanci potkat velkou lásku. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články