Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři zatouží po vzrušení, Blížence čekají finanční ztráty

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Dostáváme se do nového týdne. Jaký bude tentokrát? Někteří zrozenci přistoupí k důležitým krokům v jejich partnerském životě. Jiní si báječně užijí. Hvězdy pro tento týden radí: Prioritou pro nás, musí být to, čemu věnujeme náš čas. Co dalšího si pro nás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento týden rozpoutá vaše drahá polovička peklo. Nic jí nebude po chuti. Hvězdy předpovídají problémové vidění budoucnosti vztahu. Singles budou pracovat na svém vyhlédnutém idolu a nebudou lenošit. A jak se vám povede v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, vyhněte se kritizování vašeho miláčka. Tento týden budete celkově rozmrzelý. Zároveň se budete muset vyrovnat s náročnými pracovními úkoly. Hvězdy vás podrží. Váš přítel od vás dostane pomocnou ruku. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, tento týden začnete pociťovat nedostatek financí. Hvězdy se vám snaží říct, abyste více šetřili. Snažte se obracet každou korunu. Později přijdete na to, proč. Odhodláte se realizovat vztahovou očistu. Jak na to bude reagovat váš partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento týden budete muset chránit sami sebe. Hra, ve které se ocitáte není zcela čistá. Svému kolegovi řekněte narovinu, co vám vadí. V partnerství procházíte lepším obdobím. Čím se nechají okouzlit svobodní Raci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tento týden vás bude smích provázet na každém kroku. Nechcete nikoho ranit. Ale lov, hned několika nápadníků, si báječně užijete. Partneři se rozhodnou pro milostný experiment. Co přinese? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, uniká vám důležitá informace, týkající se vaší rodiny. Nepropadejte panice! Hvězdy vám tento týden napoví, co a jak, je potřeba udělat. Nejcennější je pro vás momentálně čas. Singles nechápou, že to, co jejich idol řekne, myslí úplně jinak. A jak si povedete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Tento týden potkáte osobu, která bude nebezpečná pro váš vnitřní klid. Budete mít smíšené pocity. Zkuste ji do vašeho života vůbec nepouštět. Ve vztahu uděláte vstřícné gesto. A jaká nálož vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, jste neustále v zápřahu, ale vaše zdraví je důležitější. Myslete na to! Hvězdy k vám budou velmi štědré, a slibují střetnutí s velmi zajímavou osobou. Co vás bude pojit? Hlavně společné zájmy. Co vás trápí ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Tento týden vzkřísíte partnerskou atmosféru. Budete se snažit, co nejlépe vám dvěma zpříjemnit volné chvíle. To, co vás trápí, na to už zapomenete. Jak je to možné? Přestanete se v tom pitvat. Čemu nesmí věřit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, obklopíte se svými nejlepšími přáteli. Cítíte, že to potřebujete. Vaše drahá polovička s vámi bude chtít malinko manipulovat. Ale to zatrhněte hned na začátku. Co radí hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Dostáváte chuť na lechtivé intimnosti. Užíváte si sexuálních radovánek. Zjišťujete, že ve vašem partnerském soužití to nikdy nebylo lepší. V práci si musíte ověřit všechny informace. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden budete čerpat inspiraci, která k vám záhadně připlula. Ale pozor! V práci neodmítejte pomoc kolektivu. Pomoc můžete vždycky oplatit. Co musíte ve vztahu skrýt? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Související články

Další články