Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři vyvolají rozruch, Kozorozi si zaskotačí

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
V pátek jsme zažili mimořádně silný měsíc v úplňku spolu se zatměním. Jeho síla ještě nevyprchala a bude nás ovlivňovat i v dalších dnech. Na začátku týdne zcela určitě! Hvězdy předpovídají milostné nirvány a pohnuté emoce. A co dalšího čeká právě vaše znamení? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu se můžete dostat do nebezpečných situací. Zhluboka se nadechněte a omezení, která vás čekají, zkuste nebrat jako překážku, ale jako výzvu. Vašeho partnera do ničeho nenuťte! A co se budete dít nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, své nápady střežte jako oko v hlavě. Hrozí totiž, že vám budou ukradeny. Bezohlední kolegové je nemají problém vydávat za vlastní. Singles by měli poslouchat své instinkty a vyvolat zájem. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, pokud chcete na někoho opravdu zapůsobit, musíte se vymanit ze svého prostředí. Vaše emoce jsou jako na houpačce a změna prostředí může být dokonalým řešením. Pokud jde o romantická gesta, jste velmi skeptičtí. Co ve vztahu neoceníte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, tento týden zaznamenáte úspěchy. Vlivem energií měsíce se vám bude dařit. V partnerství vám hvězdy slibují idylku a v práci jste plní energie. V oblastí financí sice riskujete, ale podaří se vám získat vytoužené finance. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto týdnu omezte své nezdravé návyky. Vezměte svou kamarádku na oběd, ale raději se vyhněte nákupním centrům. Po finanční stránce na tom nejste zrovna dobře a vaše závislost na nakupování nikdy nespí. A co se bude dít ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner42020

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, jste sebevědomé a strategicky zlepšujete své dovednosti, ale zkuste více věřit svým touhám a snům. Energie měsíce se zaměřují na vaše duševní zdraví. Využijte těchto momentů a zkoumejte své já a posilte svou důvěru. A co láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, budete mít pocit, že vám váš partner a milostný život brání ve společenském rozletu. Ale nemějte obavy, v polovině týdne se vaše energie vrací zpět do synchronizace s ostatními lidmi. Ve vztahu vám pomůže, mluvit o vašich skutečných pocitech. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, čeká vás hektický týden a věci, které jste měli naplánované, budete muset zřejmě odložit. Svého partnera nestavte na druhou kolej a řekněte mu, co máte na programu. V pracovní oblasti máte intenzivní energii. Ale na co nesmíte zapomenout? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, z pracovní hlediska působíte tvrdohlavě, ale není to tak. Díváte se dopředu a sázíte na budoucnost. A to možná někteří nemohou překousnout. Ve vztahu věříte svému partnerovi a nikdo nemůže změnit váš názor. A co čeká nezadané Střelce? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, váš partner nechápe, proč jste na sebe tolik tvrdí. Samozřejmě potřebujete uznání a náklonnost. Ale naučte se i dávat. V tomto týdnu to bude obzvlášť důležité. A co skvělého zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, pokud jde o vaše cíle, můžete se cítit zahnáni do kouta. Rozhodně nehodláte ustupovat, a proto skončíte rozzlobeně. V tomto týdnu budete hodně zaneprázdněni a bude těžké odhadnout, s jakou náladou přijdete. A co vaše láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden budete cítit, že potřebujete něco změnit. Vaše hlavní aktivity se budou točit kolem práce či případného kariérního postupu. V práci jste otevřenější. Ve vztahu to bude skřípat. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články