Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři vyvolají dusno, Raci budou dojatí

+ Dalších 9 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Začíná nový týden a hvězdy už vědí, jak na tom budete. Některé zrozence čekají těžké pracovní zkoušky a jiné dokonce ochlazení citů. Zkuste zapracovat na tom, o co doopravdy stojíte. Budete mít šanci vybudovat to lépe. Co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hříšné myšlenky mají nad vámi moc. O co přesně půjde? V práci se chystáte někomu pořádně zavařit. Zkuste se vcítit do druhé strany. Ve vztahu vyprchává vaše obvyklá vášeň. Co budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, v manželství reagujete nevhodným způsobem. Vaše polovička přece nemůže za to, že nejste profesně uspokojeni. Nezapomeňte, že je to vaše spřízněná duše a může dojít k ochlazení citů. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Snažíte se být obklopeni dobrou společností. Brzy ale zjistíte, že jsou ve vaší blízkosti podivíni, kteří znervózňují vaše já. Slunce ve vašem znamení vám pomůže se s touto realitou vypořádat. Co nesmíte dělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, s financemi to není až tak zlé, jak si myslíte. Musíte věřit ve váš prospěch a musíte být odhodláni zbavit se všech restů. V týdnu se připravte na vzácnou návštěvu, která vás dojme. A jak vám to klape s partnerem? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, právě teď potkáte člověka, se kterým si můžete skvěle popovídat. Ego půjde stranou a vy si budete vychutnávat každou chvilku. Co děláte v dlouholetém partnerství i navzdory překážkám? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pokud jste se dobře připravili, není se čeho bát. Tento týden vás čeká těžká pracovní zkouška. Nadšení nejste, ale nemusíte si dělat těžkou hlavu. Ve volných chvílích si naplánujte aktivity, které vám dodají energii. Na co se musí připravit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, nepřemýšlíte nad tím, co by mohlo vašemu drahému ublížit. Raději si některé informace nechejte pro sebe. Tohle opravdu zavání průšvihem. Nezapomínejte, že každá těžkost vás posílí. A co se bude dít v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden se budete stavět do pozice: „Musím mít poslední slovo.“ To vám ke vztahové harmonii moc nepřidá. Pokud je to vyžadováno, zvažte změnu. Potřebujete, aby vás někdo vyslechl. Takže co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, po vašem víkendovém skotačení se potřebujete věnovat práci. Překypujete energií, a tak namáhavé pracovní úkoly nebudou problém. Svého partnera nezklamete. Proč? O co se budete i nadále snažit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

I přesto, že dokážete být velmi spolehliví, čeká vás tento týden zkouška důvěry. Blízký člověk se vám svěří a bude čekat, jak zareagujete. Vesmír vás potřebuje otestovat. Pokud zkouškou projdete, čeká na vás sladká odměna. Jaká? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nevyvolávejte zbytečné dusno. Přece už chcete mít klid. Musíte pochopit, že nemůžete patřit vždy mezi nejlepší. I ostatní kolegové si zaslouží šanci. Jak jste na tom ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nesnažte se za každou cenu uspokojit více lidí najednou. Nikdy to není stoprocentní. A vztahy jsou pak neúplné. Svou energii věnujte pouze jednomu člověku. Dejte si pozor, aby vaše energie neunikala špatným směrem. Co nesmíte zachovávat? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články