Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři uloví svou lásku, Raci si nenechají nic líbit

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Tento týden budeme pod vlivem blížícího se novoluní a černého superměsíce. Na některá znamení bude síla měsíce působit maximálně. Blíženci budou chtít utéct někam do samoty a Raci nebudou tolerovat nic, co jim způsobuje potíže. Jak se právě vaše znamení vypořádá s vlivem novoluní a černého superměsíce? A co dalšího si pro vás připravily hvězdy na tento týden? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, konečně je váš vztah, tam, kde ho chcete mít. Čekají vás poslední dny dovolené, a tak naplánujete nějaké adrenalinové dobrodružství. Vaše sexuální touhy budou na vrcholu. A jaký týden budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, tento týden budete mít dostatek energie a bude na vás číhat hodně lákadel. Zadaní by si měli dávat pozor! Singles budou mít pocit, že musí vyzkoušet, co nejvíce partnerů. K čemu se odhodlají? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Toužíte si někam zalézt a zůstat tam, co nejdéle. Ve vztahu vám to připadá, že jste na mrtvém bodě a máte pocit, že vás váš partner neumí ocenit. Ani singles se nepoženou do žádných extrémů. Co vám tento týden hvězdy nabídnou? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, tento týden se budete cítit jako na horské dráze, ale v žádném případě nehodláte tolerovat cokoliv, co vám způsobuje potíže. Singles mají šanci potkat někoho, kdo je bude inspirovat. S čím se musíte svěřit partnerovi? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvy čekají tento týden změny. Se svým vztahem byste však měli zacházet opatrně. Nezadané Lvy čeká vzrušující jízda, kterou se příjemně odreagují. Vaše osobní transformace je tento týden na místě. Co musíte rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

novebanner4

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, začíná vám svítat na lepší časy. Na trable posledních dní si ani nevzpomenete. Hvězdy vás tento týden podpoří ve vašich plánech. Singles by se neměli bránit milostné akci. A co zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Nezáleží, kam se zrovna chystáte, ale nutně si potřebujete odpočinout od své drahé polovičky. Nebojte se, nevypadá to nějak tragicky. Svou společnost nabídnete kamarádovi. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, i když pro vás tento týden náročný, poperete se s ním statečně. Své hříšné myšlenky vyženete rychle z hlavy a postaráte se o to, aby se váš miláček cítil, co nejpříjemněji. A jak prožijí tento týden nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, máte starostí nad hlavu a všechno zařizujete sami. I když vás vaše drahá polovička láká na zajímavé výlety, nemáte na to pomyšlení a soustředíte se na nadcházející školní rok. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v práci vás čeká těžké období. Nikdo se s vámi mazlit nebude, ale vy to přijímáte jako správnou výzvu. Singles se vyhýbají chvilkovému pobláznění a soustředí se na perspektivní vztah. A jaký týden čeká zadané? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, v tomto týdnu se vám podaří lapit váš idol. Hvězdy varují, abyste se mu neodevzdávali naplno. Nechte si některá tajemství jen pro sebe a svého nejlepšího přítele. A co je pro vás nyní ve vztahu nejdůležitější? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, i když si zrovna nevíte rady se svým miláčkem, všechno nakonec dopadne, tak jak má. Co byste si ale měli rozvrhnout, jsou vaše pracovní povinnosti. Neusněte na vavřínech! A jak to budou mít singles se svými vztahy? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru EXT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články