Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři si zašpásují, Raky čeká napětí ve vztazích

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Víkend je zase pryč! A my vstupujeme do dalšího pracovního týdne. Hvězdy si s vámi budou pohrávat, a hned na začátku týdne předpovídají překonávání vašich limitů. Singles by měli využít rostoucího sebevědomí. Tento týden vás čeká narušení rodinné idylky a rozbouřené emoce v práci. A co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu jste načerpali energii a nyní se musíte pustit do práce. Jinak by mohl být ohrožen váš kariérní postup. Zklidněte své emoce a nenechte se vtáhnout do špinavé hry. A jak se vám povede ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, musíte vymyslet taktiku, kterou si udobříte svého miláčka. Se svou láskou máte ty nejčistší úmysly. Singles by měli využít své rostoucí sebevědomí k seznámení. Vesmír vám posílá lásku. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Slunce vám dává zabrat. Hlavně v zaměstnání. Váš šéf není zvyklý na oponenta. Naopak intimnosti ve vašem vztahu nabírají na obrátkách. A vaše drahá polovička si to užívá. Před čím varují hvězdy singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, na začátku týdne nemůžete vašemu drahouškovi přijít na jméno. Konverzace mezi vámi vázne. Hvězdy doporučují vyhnout se jakémukoliv urážení. Co zjistí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento týden budete malinko bojovat se svým egem. Potřebujete si nutně provětrat hlavu. Vyrazte na pár dní někam na venkov a zkuste najít duševní rovnováhu. A na co by neměli naléhat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu budete psychicky rozladění. Singles prožívají nekonečnou zamilovanost, ale dočkají se i menších neshod. Hvězdy radí: vezměte na vědomí, že to mezi vámi nebude jen jiskřit. Co si nechtějí připustit dlouholetí partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

I když budete unavení, v práci vám to půjde od ruky. Navíc vám hvězdy slibují nečekanou lásku. Jen nebuďte napjatí. Váš idol nemůže čekat, s jakou náladou zase přijdete. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vlivem Uranu vás čeká finanční krize. Bez ohledu na tuto konstelaci, zkuste provést radikální změny. Hvězdy vám radí, abyste jakékoliv změny prováděli pomalu. Svého partnera pomilujte a užívejte si domácího štěstí. A co si hvězdy připravily pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, tento týden vás budou otravovat vaši blízcí svými stupidními nápady. Sice to nedokážete pochopit, ale jejich výstřelky si neberte osobně. Zadaní zatouží po větším vzrušení a intimitě. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vyzařuje z vás štěstí a spokojenost, jen v práci vás dráždí jeden neschopný jedinec. Tento týden se kolem vás takových mihne víc. Váš miláček dělá, co vám na očích vidí. A jak pochodí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, hvězdy přejí vašemu partnerskému životu. Problémy házíte za hlavu. Jen byste mohli zkusit respektovat vašeho šéfa. Sebekritika by taky nebyla na škodu. A jak si zašpásují singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, začíná vás ubíjet to, že na vás doma nikdo nečeká. Takže, co s tím musíte udělat? Okouzlete neznámého vašim úsměvem. V tomto týdnu máte velké šance na úspěch. A co musíte udělat v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články