Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týdenní horoskop: Vodnáři by si neměli hrát na hrdiny, na Panny čeká zajímavá pracovní nabídka

Úspěšná žena
Zdroj: Pixabay
horoskop

Týdenní horoskop přináší opět předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu na následujících sedm dnů. Kdo se má vyhnout intrikám, na koho se chystá bouda, kdo se dočká pochvaly od šéfa před nastoupenou jednotkou? Přečtěte si týdenní horoskop webu eXtra.cz a uvidíte, co vás podle hvězd čeká a nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čekají vás úspěchy především v práci, ale nemusíte si toho nakládat zase tolik. Pokud vám někteří kolegové nabídnou pomoc, tak si nehrajte na hrdiny a neodmítejte to. Pak můžete zajít na skleničku.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete očekávat úspěchy na pracovním poli. Zase byste se ale neměli tolik vytahovat před ostatními kolegy, nabídněte jim raději svou pomoc a podporu. Po práci můžete společně zajít do baru na skleničku.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás varuje, ať si kryjete v práci záda, někdo se chystá, že vám „zatopí“. Se svými plány se veřejně nesvěřujte, prozraďte je až ve chvíli, kdy vám nápady nebude moci nikdo ukrást.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

I když se na vás v poslední době navalila kupa práce, kterou nemůžete zvládnout, zapomeňte na to, že si resty budete brát domů. Potřebný klid na to mít nebudete a rodina by na vás byla naštvaná.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte-li pocit, že tu kupu pracovních povinností přestáváte zvládat, promluvte si o tom se svým nadřízeným, pokuste se úkoly rozdělit mezi ostatní kolegy. Dejte si pauzu a dopřejte si relaxaci.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dojde-li na pracovišti k názorovým neshodám s kolegou, snažte se konflikt vyřešit mezi čtyřma očima. Nezatahujte do rozepře ostatní spolupracovníky, neboť ti mají svých starostí víc než dost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud se v práci těšíte z nového úkolu, nebojte se o tom mluvit. Pozitivní energie a příjemná atmosféra pomohou celému týmu dosáhnout úspěchu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden se může objevit nabídka na povýšení, ale bude to vyžadovat oběť v osobním životě. Zvažte to pečlivě a proberte s rodinou, zda vyšší finanční ohodnocení bude stát za větší stres a méně volného času.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud chcete dosáhnout v práci úspěchu, buďte odvážní a zkuste si osvojit něco nového. Neskrývejte svůj talent a schopnosti. Dříme ve vás neskutečný potenciál.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Váš nadřízený vám překvapivě vysloví uznání za vaši práci. Můžete dokonce očekávat zajímavou finanční odměnu. Zůstaňte však nohama pevně na zemi. Jde o mimořádnou událost, která se již nemusí opakovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyhněte se v práci intrikám a pomluvám, mohou ohrozit vaši pozici. Buďte opatrní a svěřujte se se svými problémy jen svým skutečným přátelům. V soukromí vás čeká nemilé překvapení.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přestože se vám pracovní povinnosti mohou zdát náročné, neztrácejte svůj cíl z očí. Povýšení je na dosah, nevzdávejte to teď. Jen myslete na to, že pro vaši rodinu budete na nějaký čas vzácnější.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy