Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáři budou na dně, Váhy potkají více lásek

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
V tomto týdnu toho budete muset zvládnout opravdu hodně! V práci se to na vás povalí ze všech stran. Je nebezpečné nechávat vše na poslední chvíli. Ale o tom se sami přesvědčíte! Singles nebudou mít o nápadníky nouzi a ve vztazích se projeví nedostatek času. Jak zahájíte nový pracovní týden? A co dalšího vám předpověděly hvězdy? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vám nedovolí sedět na místě. V zaměstnání budete v jednom kole a dostanete varování před konflikty s kolegy. Jednoduše byste neměli strkat nos, kam nemáte. Jak to budete mít tento týden s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Váš diář je nabitý k prasknutí. Jen se vám honí hlavou, jak si ukradnout trochu času pro sebe, a hlavně pro svou drahou polovičku. Půjde to. Zkuste ji zapojit do vašeho akčního programu. Budete překvapeni, jak bude zářit. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, hvězdy vám naservírují jedinečnou pracovní nabídku. Musíte chytit příležitost za pačesy, nikdo vám dláždit cestu k profesnímu úspěchu nebude. Byla by škoda toho nevyužít. Co vaše drahá polovička nemůže? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V tomto týdnu se nesmíte nechat rozhodit. Pokud jste poslední dobou se šéfem příliš nevycházeli, brzy se to změní. Dostanete šanci k prosazení vašich názorů a k realizaci úspěšného projektu. Co vám radí hvězdy ve spojitosti s vaším idolem? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, trochu se ztrácíte. Vaše ego klesá a pochybujete o svých schopnostech, což se projeví i v práci. Z takových výsledků byste neměli radost. Neutápějte se ve svých negativních myšlenkách. Pomůže vám láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

A sakra! Některé úkoly jste nechali na poslední chvíli a teď zmatkujete. Nemáte proč! Máte přeci výborné kolegy, kteří vám pomohou. Seznamování nechte na jindy. Víkend bude ideální! Zkuste příště neusnout na vavřínech. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu vám padne do oka nejeden nápadník. Budete se snažit dát přednost pouze jednomu. Ale hvězdy varují: Nebude to tak snadné. Vaše sympatie získali oba dva. Neukvapujte se. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štírům se malinko komplikují termíny. Ale jsou v pohodě. Plnění úkolů na poslední chvíli jim dodává jistou dávku energie a adrenalinu, který k životu potřebují. Šance na nalezení vhodného protějšku jsou vysoké. Kde hledat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Díky Venuši se budete cítit skvěle. Ve vašem okolí se sice objeví závistivci, kteří vám budou chtít pokazit vaši pozitivní náladu, ale vy se nenecháte! Jediné, co vás rozčiluje, jsou chytré řeči vašich blízkých. Komu musíte věnovat pozornost a energii? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, budete velmi zaneprázdněni. V práci potřebujete dohlédnout na důslednost. Protože je váš týdenní program příliš nabitý, vaše milovaná začne žárlit. To jí nemůžete mít za zlé. Co musíte zkusit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, vaše osobnost je zastíněna někým jiným. Co vám hvězdy doporučují? Musíte nechat odejít minulost. A hlavně odpustit. Bude se to zdát jako nesplnitelný úkol, ale čeho tím dosáhnete? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, své emoce musíte vykřičet! Nenechte se nadále od svých kolegů zneužívat. Budou to dělat, dokud jim to dovolíte. Singles půjdou na schůzku se svou novou známostí. Nebuďte překvapené. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články