Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Týdenní horoskop: Vodnáře čekají fantastické události, Býci budou doslova přežívat

Láska číhá všude. Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co si pro nás hvězdy připravily na přelom září a října. Na jedné straně se budou dít naprosto fantastické věci, na druhé přijde mnoho změn. Je na každém znamení zvěrokruhu, jaký zaujme postoj a zdá dá průchod negativnímu. Co čeká tento týden právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se budou dít naprosto fantastické věci! Pokud hledáte nové bydlení, tento týden dostanete nabídku, která bude splněním všeho, co jste si přáli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce se vám tento týden bude dařit, pokud na sobě budete dostatečně pracovat. Nečekejte, že se věci budou dít samy od sebe. Běžte jim naproti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Informace, které přijímáte, určují, jak se cítíte. Dejte si pozor na to, co čtete, co sledujete v televizi. Tento týden to bude opravdu důležité. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zastihne vás úbytek energie, tento týden budete doslova přežívat. Dovolte si zvolnit a nebýt neustále perfektní. Lidé kolem vás to pochopí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ženy v tomto znamení budou tento týden využívat svou ženskou energii na maximum. Díky tomu využijete své jemnosti a dosáhnete zároveň vytoužených cílů. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Perou se ve vás dva přístupy k životu. Chcete být výkonní, úspěšní a stoprocentní, na druhou stranu toužíte po klidu a samotě. Napadlo vás, že i tyto dva pohledy můžete balancovat? V galerii najdete tip na tento týden.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše nastavení na práci bude tento týden přebíjet váš zájem o rodinu. Sundejte si masku, kterou si držíte před svými kolegy. Buďte jim skutečně kolegou, nikoliv soupeřem. Alespoň nyní. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na ty v práci, kteří by chtěli vaše místo. Váš úspěch je stále evidentnější a to vyvolává pozornost. Pokud zůstanete pokorní, přežijete i tyto otřesy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vše, co momentálně potřebujete udělat, je uvěřit. Pokud si nejste jistí, že vše, o co se ve svém životě snažíte, si i zasloužíte, Vesmír vám to nikdy nedá. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na falešné přátele! Zrada by ve vás mohla probudit predátora, který se bude chtít za každou cenu pomstít. To by však celou situaci jen zhoršilo. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás úspěšný týden! Někdo, od koho byste to nečekali, vám pomůže v důležité věci. Finanční hojnost, která k vám přichází, je úžasná! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Očekávejte změnu k lepšímu, pokud se o ni dostatečně zasloužíte. Závidíte ostatním lidem, že se mají lépe, ale co děláte vy pro to, abyste konečně žili podle svých snů? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy