Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáře čeká vztahový kolotoč, Váhy vášnivé jiskření

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Nový týden právě začíná! Co vás v tomto týdnu čeká a nemine? Máte možnost dosáhnout pracovních úspěchů díky praktickému myšlení, které vám přinese úterní úplněk. Budete se muset postavit výzvám a pracovat na své samostatnosti. Úplněk ovlivní i váš milostný život. Jak? A jaké další pikantnosti si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, právě vám hvězdy staví do cesty překážky. Především na poli pracovním. Musíte zvládnout dané úkoly a je vám předpovězen úspěšný konec. Vaše snaha konečně padne na úrodnou půdu. A co vás čeká v milostné sféře? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

V tomto týdnu graduje atmosféra ve vašem partnerském soužití. Úplněk vám zkomplikuje porozumění s partnerem. Neblokujte se a zkuste svůj život transformovat k samostatnosti. A co láska a sex u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Startuje období, kdy kolem sebe potřebujete vaše blízké a jejich podporu. Singles budí zájem opačného pohlaví a vychutnávají si to. Blíženci ve vztahu tráví svůj volný čas mimo domov. Co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, ve vašem vztahu musí dojít ke změnám. Začněte s čistým štítem a netrapte se. Singles překypují sebedůvěrou a mají co nabídnout. Hledáte hlavně uspokojení. Co vám radí hvězdy ohledně práce? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, vztahy na pracovišti jsou napjaté, ale vy potřebujete podávat co nejlepší výkon. Okolí vás štve, ale vy jedete sami na sebe. Ve svém milostném životě dělejte to, co vás uspokojuje. Co nedokážete vystát? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vlivem úplňku budete snadno podléhat stresu. Hvězdy vás zkouší. Ale uspějete! Odpočívejte a nechte si více prostoru na lásku. Co plánují singles a na co si dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Není pochyb o tom, že láska u vás vyhrává na plné čáře. Mezi vámi a vaší drahou polovičkou to neskutečně jiskří. V práci trochu žárlíte na kolegu, který vás se svým projektem předběhl. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, nejen v práci, ale i ve vztahu musíte bojovat o každou maličkost. Hledáte správný směr. Váš miláček to nerad přiznává, ale cítí se odsunut na druhou kolej. Hvězdy radí, abyste si srovnali své životní priority. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V tomto týdnu investujete do svého vzhledu. Máte skvělé nápady, jak podtrhnout svou krásu. Při pracovním pohovoru uděláte perfektní dojem. Svému partnerovi se ale neumíte vyslovit ze svých citů. Co nemají dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, není čas lenošit. V partnerském životě procházíte transformací a nevzdáváte to, ať se děje cokoli. Peníze i úspěch vás obklopují ze všech stran. Úplněk vám projeví svou náklonnost. Čemu se nebrání singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Tento týden bude pro vás náročný. Nedokážete se soustředit a lépe placená pozice vás nezajímá. Úplněk ovlivní vaše soustředění i sebekázeň. Dokonce k vašemu miláčkovi si tvoříte odstup. Ale nezapomeňte, že sklidíte to, co zasejete. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, zkuste pracovat bez úhony a věřit i svým spolupracovníkům. Jste velmi aktivní, ale mohlo by to odnést vaše zdraví. Mezi vámi a vaší spřízněnou duší tak dojde ke konfrontaci. Divíte se? A co hezkého čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články