Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Týdenní horoskop: Vodnáře čeká skvělá věc, Býci se musí mít naopak na pozoru

Týdenní horoskop na období od 3. 5. 2021 do 9. 5. 2021: Vodnáře čeká skvělá věc
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Přinášíme vám horoskop na období od 3. 5. 2021 do 9. 5. 2021, které je prvním májovým týdnem! Pojďte se s námi podívat, koho čeká láska, koho starosti a kdo se bude bát o finance. Už víte, co si pro vás hvězdy přichystaly a co vás tento týden nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Očekávejte tento týden mnoho pracovních úspěchů a hojnosti, která k vám proudí neuvěřitelnou silou. Vyřeší se všechny finanční starosti, které vás v minulých týdnech trápily, a blýskne se na skvělé časy! Na co si dát tento týden pozor, to najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Otočte svůj svět k lepšímu, a to především svou vlastní vůli! Vše, co si přejete, máte jen ve svých rukách. Pokud se budete dostatečně snažit, i vesmír vám dá, oč žádáte. V galerii najdete, co dalšího vás tenhle týden čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento týden vás čekají nějaké konce. Mohlo by se jednat o práci, vztah či dlouhodobý spor. Obrňte se trpělivostí a věřte ve svůj nejlepší úsudek. Vše dopadne dobře, i když to tak ze začátku hned vypadat nebude. V galerii najdete týdenní tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Je čas na kontrolu účtů! A to nejen těch papírových, ale hlavně svých osobních. Měli byste se zamyslet nad svým životem, nad tím, co se vám povedlo a co nikoli. Jen tak můžete vykročit vstříc novým plánům. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Sami víte, že velké úspěchy jsou vykoupeny velkou odvahou, pílí a snahou. Proto nečekejte, že k vám něco přijde bez toho, že byste se o to skutečně porvali. Naopak investujte veškerou energii, vyplatí se to. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás kdokoli tlačí do situace, která je vám nepříjemná, nedejte se! Mohlo by se jednat zejména o životní kroky, děti či svatbu. Dejte jen na sebe a myslete na to, co si v životě opravdu přejete. V galerii najdete, co vás tento týden potěší!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento týden by vás mohly doběhnout výčitky od partnera, primárně však za věci, za které vůbec nemůžete. Zkuste ještě jednou, v klidu a s rozumem vysvětlit, jak to tenkrát bylo. V galerii najdete, co vám v komunikaci pomůže.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nezáviďte, tenhle týden ale už opravdu! Máte potřebu na sebe strhávat pozornost a ukazovat všem, že vy jste ten lepší. Každý člověk je originál, i vás lidé oceňují. To ještě neznamená, že vy musíte ostatní shodit. V galerii najdete týdenní tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš partner by s vámi rád strávil nějaké ty romantické večery s nádechem erotiky, vy máte ale v hlavě jen práci a práci. Už to začíná být u vás doma docela problém, protože neumíte dělit pozornost. Zkuste to tento týden zlepšit. Jak? To najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden budete vyzařovat pozitivní náladu. Bude se vám velmi dařit! Dokonce by vám mohla přijít do cesty osudová příležitost – nebo osoba. Mějte oči otevřené a rozhodně riskujte! Vyplatí se to? Odpověď najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte se tento týden více svému partnerovi, má pocit, že ho zanedbáváte, a chybí mu vaše pozornost. Skoro to vypadá, že jste teď trochu zahledění do sebe a vnímáte jen svoje potřeby. V galerii najdete, na co se tento týden zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažíte se, aby se vás finance držely zuby nehty, ale nějak vám to nevychází? Možná na to celé jdete špatně. Nepřemýšlejte neustále nad tím, kdo vám může něco dát, a naopak se snažte, abyste si zajistili další zdroj příjmu. V galerii najdete své doporučení pro tento týden.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy