Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Vodnáře čeká obrovská příležitost, u Kozorohů začne předvánoční shon

Horoskop na tento týden: Vodnáře čeká obrovská příležitost, u Kozorohů začne předvánoční shon
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Tento týden dojde k významné změně, k vládě se totiž dostává veselý Střelec. Trochu to pomůže v předvánočním shonu, který už teď začíná nadcházející první adventní nedělí. Na co by se měla jednotlivá znamení zvěrokruhu připravit?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vás čekají obrovské příležitosti. Brzy zjistíte, že finanční hojnost, kterou si opakovaně vizualizujete, k vám už přichází. Vesmír odpovídá na vaše prosby. V galerii najdete váš tip pro tento týden.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Emoce vám tento týden dají pořádně na frak. Naučte se s nimi pracovat a trénujte svou asertivitu. Jedině tak dosáhnete tento týden vysněného konsensu s partnerem. V galerii najdete, čeho se tento týden raději vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás trochu boj s úřady. Ať už s nimi potřebujete řešit cokoli, naučíte se mnoho nového. V partnerském vztahu byste tento týden mohli řešit nedostatek financí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Možná tento týden zjistíte, že přátelé kolem vás už nejsou ti praví, nerozumíte si s nimi. Dáte možná i šanci někomu, o kom jste si dříve nic dobrého nemysleli. Tato proměna má však svůj význam. V galerii najdete, co váš potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům hrozí tento týden konflikt v práci. Dejte si tak pozor, s kým řešíte pracovní záležitosti. Vypadá to, že mladší kolega míří na vaše místo a očekává, že vás přelstí. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento týden budete přímo hýřit argumenty! Čemukoli budete čelit, vše hravě zvládnete. Je tak ideální čas pro zvládnutí pracovního pohovoru nebo zvýšení mzdy, které si vyjednáte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše erotické choutky budou na svém maximu! Svádět svého partnera tak budete téměř každý den. Tím ho můžete mile překvapit, už dlouho si s vámi mnoho zábavy neužil. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte upřímní. A to nejen ke svému okolí, ale také sami k sobě. Moc dobře víte, co momentálně cítíte a o čem uvažujete. Proč se tomu bráníte, když můžete jen získat? V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V práci to nevypadá zrovna růžově a ani doma nevíte, kde vám hlava stojí? Nebojte se některou ze svých povinností svěřit druhé osobě. Uleví se vám a zvládnete celý týden mnohem lépe. V galerii najdete, na co se tento týden připravit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete čelit mnoha emocím, jejichž příčina vám pravděpodobně zůstane utajena. To by se mohlo projevit do vašeho fungování během těchto dnů, kdy budete výbušní, útoční a arogantní. V galerii najdete, co by to mohlo způsobit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Skutečně se vám daří, a to zejména po pracovní stránce. Někoho z vašich nadřízených možná čeká odchod a vy byste mohli získat jeho místo. Otázkou je, zda o něj skutečně stojíte? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte tento týden více času sportovním aktivitám, trochu vám to uleví od stresu. V práci už začne předvánoční shon a ani doma nebude vše tak růžové, jak byste si přáli. V galerii najdete, co vás tentokrát rozhodně nenechá chladnými.

Související články

Další články