Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnáře čeká milostný kolotoč, Kozorohy nezájem opačného pohlaví

+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Srpen se nám pěkně rozjel! A co vás v tomto týdnu čeká a nemine? V práci to s vámi trochu otřese, ale budete mít kreativní duši. Postavte se tento týden své osobní výzvě. Venuše ve Lvu je příznivě nakloněna vašemu milostnému životu. Tento týden je jako stvořený pro vášnivé choutky. Jaké další zajímavosti vám hvězdy předurčily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento týden vás zamrzí chování jednoho kolegy. V práci si projdete horkými chvilkami. Většinu času strávíte pracovně. Ve svém partnerském vztahu máte své drahé polovičce co nabídnout. A jaký týden budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

V tomto týdnu si budete vychutnávat pozornost vašeho miláčka. Mars ve Lvu potrápí váš intelekt. A to hlavně v práci. Své slabé stránky neumíte jen tak překousnout. A jak si povedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, budete ve stresu, abyste stihli všechny zadané úkoly. Zato váš společenský život bude na vrcholu. Kolem vás se to bude hemžit zajímavými protějšky. A co vám provede vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, tento týden vás potrápí finance. Sice překypujete sebedůvěrou, ale nenacházíte to, co by vás uspokojovalo. Ve vztahu vás to psychicky vyčerpává. A jak prožijí tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Srpen je pro Lvy vášnivým obdobím. Na pracovišti jste kreativní a singles jsou skvěle naladěni na seznamování. Vaše dlouholeté vztahy dostávají grády. Co se mezi vámi bude dít? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento týden si vyčleníte více prostoru na lásku. První krok k seznámení budou muset udělat singles. S vašimi blízkými si vyjasněte, co je pro vás důležité. A jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V týdnu budete muset bojovat o každou maličkost. Potřebujete si odpočinout se svým miláčkem. Pro děti zařiďte hlídání a vyrazte ven. Oddechnete si a naberete druhý dech. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, na svou novou známost uděláte perfektní první dojem. Pokud jste bez práce, máte příležitost vyjednat výhodnou smlouvu. Ve vztahu si děláte starosti a saháte po medikamentech. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Tento týden byste měli investovat čas do svého vzhledu. Podtrhněte své silné stránky. Vaše nová image vám může dohodit i novou práci. Na co sbíráte odvahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, lichotí vám, že je o vás zájem. Zároveň začínáte přemýšlet o změně. Jen máte strach, abyste se rozhodli správně. Singles, tak moc prahnete po lásce. Povede se vám nějakou získat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V tomto týdnu se připravte na milostný kolotoč. Vytáhnete ženské a mužské zbraně a nezaváháte. Co vás ale rozčiluje? Vaše spřízněná duše chce to, co si zamane. A jak se vám povede v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, tento týden budete středem společenského dění. Na svého miláčka byste raději neměly spoléhat. Potřebujete dosáhnout výhod, ale se svou drahou polovičkou s tím raději nepočítejte. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články