Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář vyzná své city, Panna si zaflirtuje

+ Dalších 9 fotografií
HOROSKOP
Poslední podzimní týden je tady a s ním i neskutečná dávka lásky a vášně. V tomto týdnu nás čeká pořádná dávka emocí, které vyplují na povrch, takže by na sebe všechna znamení měla dávat pozor. Co vás podle hvězd čeká? Náš týdenní horoskop vám napoví, jak to doopravdy bude.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Romantická láska není nic pro ně, ale užít si? Tím rozhodně neopovrhnou. Tento týden projde jejich postelí i více holek najednou. Berani by si však měli dát pozor na ochranu. Hvězdy varují před nemocemi. Jaký den si pořádně zašpásujete? Dozvíte se ve fotogalerii!

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býkovi se trochu připomene minulost. Opět totiž potká svou bývalou lásku, která pořádně zamíchá kartami. Býk bude celý týden tak mimo z toho, že zapomene i na běžné denní záležitosti. V jaký den potkáte svého ex? V galerii se dozvíte, jaký den si dát pozor!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Neposedný Blíženec se usadit nehodlá, i když ve skrytu duše možná tajně ano. V následujících dnech to ale začne vypadat na vážný vztah, hodí tam zpátečku. Jaké dny budou nejrizikovější? Přečtete si pod znamením níže! Vždyť si přece ani tolik neužil.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Rodina je pro něj nadevše a momentálně do toho prožívá dlouholetý vztah, který skomírá. Zkuste ho oživit třeba pravidelným chozením na večeři. Jste přeci romantici každým coulem! Říjnové dny doslova nabádají k večerní procházce. Pokud chcete vědět, kdy vyrazit, jukněte se do fotogalerie!

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi se budou mít celé dny báječně. Jediné, co by měli trochu zbrzdit, by mělo být jejich ego. Lev by si měl uvědomit, že s takovou se nikdy v životě neseznámí ani nezamiluje. Jaký den bude ten nejlepší v tomto týdnu? Více v galerii!

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Pannu čeká spontánní dovolená, která se vyvede na maximum. Zda to bude dovolená s vaším současným partnerem nebo kámoškou, to opravdu vědí jen hvězdy. Můžete se ale těšit na krásné podzimní dny ve wellness. Potkáte ve vířivce nějakého sexy hřebce? To se dozvíte v galerii!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Znamení Vah by mělo přestat váhat a pochopit, že je čas na změnu. Jakmile jim to dojde, zamilují se lusknutím prstu. Hádejte kde? To nikdo neví. Láska číhá ale všude, takže to klidně může být v obchodě s jídlem nebo na úřadě. Kdy ji konečně potkáte? Podle vašeho znamení se to dozvíte v naší fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír zažije nepěkné dny. Hrozí totiž velká hádka se současným partnerem a vypadá to i na rozchod. Zkuste si nejdříve bez emocí popovídat a uvidíte, že to nebude tak horké. Jaký den bude nejrizikovější? V galerii se dozvíte více. V tento den opravdu raději mlčte!

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec je workoholik. Rád vydělává peníze a nenechá toho ani na konci října. Chodí tam dokonce tak často, že se mu začala líbit ta nová recepční, která u nich ve firmě dělá brigádu. Tady to vypadá na novou lásku! V jaký den to pořádně zajiskří? Hvězdy vám to řeknou ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh se ještě nějak nevzpamatoval z úplňku, takže celé dny bude depresivně sedět doma. Milí Kozorozi, takhle opravdu zůstanete do smrti sami. Kdy opravdu nevycházet z domu, aby jste svůj vysněný protějšek neodradili? Naše galerie vám poví více!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)
Vodnář je zamilovaný až po uši. Svého vztahu si váží a tak ho naplňuje, že se bude celé dny válet se svým partnerem a užívat si jeden druhého. V noci pak zažijí pořádnou jízdu v posteli. Vodnáři se mají na co těšit. Kdy se pořádně svezete na koníčkovi? To vám prozradí hvězdy ve fotogalerii!

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Osud jim hodí do cesty takovou kočku, že se z toho nikdy nevzpamatují a Ryby si konečně zašpásují.Jaký den si užijí postelové hrátky? To se dozvědí ve fotogalerii! Bude to nejlepší sex roku 2018!

Mohlo by vás zajímat

Další články