Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář se zamiluje, Býk se psychicky složí

Co vás čeká tento týden?
Zdroj: archiv
Máme tu opět nový týden a s ním přicházejí i nové začátky! Jaký bude start do těchto dní pro vaše znamení? Hvězdy to ví, ten pravý podzim je tu! Co vás čeká další říjnový týden? Novoluní očistí všechny energie...

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

V tomto období máte sklony dělat unáhlené závěry. dejte si však pozor, aby jste se nespálili. Jste zamilovaní jako blázen, ale nehrňte se do toho úplně po hlavě. Mohli byste později litovat!

BÝK (21. 4. – 21. 5.

Býk je poután ke karmické zátěži z minulého života, která mu zabraňuje jakkoliv se pohnout z místa. Díky tomu má sklon k plachosti a cítí se nejistý. Je to skličující pocit. Nebojte, tyto dny brzy odezní.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Žádné velké vášně od nich nečekejte.Tento týden to bude celkem nuda. Ani sexu nějak zvláště nebudou holdovat. Pokud už navážou vztahy, tak je to jen z nutnosti, nic jim to neříká a žádné extra pocity to v nich také nevzbuzuje…

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raku žije celý život ve stereotypu…Měl by se naučit trochu odvázat, Má to tak nějak zafixované v hlavě. Rád se učí od starších lidí a trvá na tradicích. Uvolněte se!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tyto osůbky si pořád hrají na mučedníka. Nosí za sebou imaginární břímě, aby všichni viděli, jak moc trpí a má to těžké. Má pocit, že dává lásku, kterou nikdo nikdy nedocení a nevrací se mu zpět.Dokazují si tím jen své ego. V tomto týdnu hodně naletí se svojí povahou.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V tomto období, kdy je planeta Venuše v retrográdní fázi se staví do ústraní a dělají, že jsou introverti. Mají totiž velký strach, že se jich někdo dotkne a oni to pak budou blbě snášet. Klidně se stáhněte, ono vám to na chvíli neublíží!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váha je takový chameleon. S tím, kým je nasaje energii jako houba.. Váhy by si měli uvědomit, kdo vlastně jsou. Přicházející novoluní přeje sebelásce.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Prochází dlouhým obdobím, kdy si je jist, že jejich sexuální život stojí pěkně za prd. Jsou to vášnivý lidé a potřebují neustále podměty k stimulaci. Jen neví, jak to zrovna změnit. nechte to plynout a uvidíte, že jsou apetit zase naleznete.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Stres, který právě prožívá, je pro něj vyčerpávající. Zkuste si nějak zpříjemnit dny, ať máte lepší náladu. Můžete si třeba zkusit vyrobit masku na Halloween.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh má opevně nastavená pravidla a nehodlá z nich slevit. V tomto období by konečně mohlo toto znamení najít svou spřízněnou duši, člověka, který s nimi rezonuje na všech úrovních. Oči mějte otevřené hlavně ve středu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář je prostě rebel a miluje svojí svobodu. jeho Venuše mu sice umožňuje, že je citlivý tvor, ale přesto má rád sám sebe a své ideály. Tak to vždycky bylo a bude. V tomto týdnu se však Vodnář zamiluje. Jak to dopadne?

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Venuše v Rybách na tom vůbec nebude dobře. Retrográdní Venuše mu způsobí hodně bolesti z minulosti, kdy se otevřou rány, které si prožili se svou první láskou. Bohužel dojde i na slzy. Období novoluní si dejte jako takovou očistu.

Mohlo by vás zajímat

Další články