Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář potřebuje energického milence a Býk si pořádně zavaří

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Po krátkém víkendovém odpočinku přichází opět návrat do reality! Kroťte tento týden své emoce. Zbytečné konflikty a hádky nic nevyřeší, i když máte pravdu. Poslední dobou se stále častěji potkáváte s jistou osobou, která vám začíná přirůstat k srdci. Nově vznikající vztah může být jak přátelský, tak milostný. Někteří budou přátelsky naladěni, některé zrozence však potrápí nepřátelští nadřízení. Pro koho přichystaly hvězdy týden plný úspěchů a kdo se naopak bude muset prát se svým osudem? Čtěte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Start týdne varuje před finanční ztrátou. I přes Jupiterovu přízeň můžete udělat krok, který by vás vyšel pekelně draho. Neriskujte a věřte, že skutečně výhodný obchod počká, než ho zkonzultujete s nestrannou osobou. Nesmíte se divit, že se drahá polovička ohradí proti vašim volnočasovým aktivitám. Na ni prostor nemáte, ale na kamarády ano. Hrozí vám velký smutek. Z čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Milí Býci, v práci si můžete zavařit hlavu, ale očekávané výsledky se ne a ne dostavit. Nadřízení jsou u vás zvyklí na jiné tempo. Pracovní záležitosti jsou tvrdým oříškem pro rodinné soužití. I když se snažíte udržet nadhled, se svým miláčkem se neshodnete. Na začátku týdne je situace dost vyostřená a dochází k nepříjemným hádkám. Téma práce raději doma neotvírejte! Navíc vám bude týden velmi kazit jedna osoba. Kdo? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Únorový rozjezd je plný překvapení! Blíženci překypují energií a dobrou náladou, což je láká vyrazit do společnosti. Baví vás navazovat nové známosti a neřešíte, zda jde o přátelství či víc. Nehledáte však románek za každou cenu. Když se ale taková možnost naskytne, nechcete si ji upírat. Žijete přece jenom jednou. Navíc dostanete hodně zajímavou pozvánku. Jakou? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Milí Ráčci, připadá vám, že je toho na jednoho víc, než můžete zvládnout. Nevzdávejte se životního snu. Nepřízeň nebude trvat věčně. Máte sklony ke vztahovačnosti, a tak není těžké popíchnout vás k ostřejší reakci. Miláček by kolem měl chodit po špičkách. V této době se na vás hrne stres ze všech stran. Mezilidské vztahy nejsou ukázkové. Týden vám bude kazit jistá osoba. Kdo to je? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) I přestože se vám Mars s Merkurem snaží házet klacky pod nohy, z problémů vyjdete vítězně. Ať se děje cokoliv, jste přesvědčení, že osud pracuje ve váš prospěch. Radujete se z maličkostí, jichž si ostatní nejspíš ani nevšimnou. A to je právě recept na štěstí, jaký po vás všichni chtějí. V práci jste malinko zpomalení, hodně se zapotíte, než splníte náročné požadavky nadřízených. Hrozí vám navíc i nebezpečí. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny, nestěžujte si na to, že se v tomto týdnu neděje z pracovního hlediska nic zajímavého. Využijte klidnějšího období. Valentýna máte každý únorový den. Platí to zejména pro single Panny, kolem nichž se motají samí atraktivní protějškové. Jak to přežijete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, nastává období, kdy byste měly maximálně využít ke svému kariérnímu růstu. V první dekádě se vám totiž daří tak nějak automaticky. Profitujete ze svých nedávných úspěchů a nemusíte se nikomu zpovídat. Nepodceňujte však pracovní přípravu. Pokud necháte plnění povinností na poslední chvíli, mohlo by vám něco důležitého uniknout. V lásce to moc dobré není. Co s tím dělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Hvězdy pro vás připravují seznámení s člověkem, který se k vám báječně hodí po všech stránkách. Perspektivní seznámení je na spadnutí. Nepodceňujte přípravu a zajděte ke kadeřníkovi nebo na masáž. Ať jste prostě k sežrání! Pomalejší start týdne by vás neměl vykolejit. Věnujte se pouze úkolům, které hoří. Vše ostatní může počkat. Máte ale velkou šanci. Jakou? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Úspěšné období pro Střelce v tomto týdnu nekončí. Toužíte po romantickém překvapení, nebo oceníte spíš profesní možnosti? A co takhle obojí najednou! Je pouze na vás, jestli si užijete chvilkové povyražení, nebo se svým novým objevem vydržíte aspoň do valentýnských oslav. Pozor ale na nepříjemnost se zdravím. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi, pozor: Šéfové nejsou na začátku týdne naladěni přátelsky. Spíš to vypadá, jako by si na vás chtěli smlsnout. Sekýrování máte akorát tak dost, komunikujte raději e-mailem. Kvůli hlouposti si s drahou polovičkou vjedete do vlasů. Je to nevyhnutelné? Potřebujete vnitřní restart. Kde dobijete baterky? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnáři se mohou těšit na týden plný pracovních i soukromých úspěchů. Výjimečně nemusíte přemýšlet, co je životní prioritou, protože stíháte vše najednou! Pokud máte stejně energického partnera, co s vámi drží krok, je všechno v pořádku. V opačném případě bojujete s touhami. Nabízí se vám jistá erotická šance. Kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Cítíte, že se kolem vás dějí zajímavé věci, a s napětím čekáte, jak to všechno dopadne. Hlavně nezadané Ryby se mohou těšit na seznámení s protějškem z jejich hříšných představ. Láska má mnoho podob a vy si teď vychutnáváte všechny pozitivní. Hrozí vám jen jedna maličkost. Jaká? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články