Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Venuše ve Štíru s tímto týdnem pořádně zamává

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
horoskop
Čas se opět přehoupnul do nového měsíce. Listopad přináší pro veškerá znamení zvěrokruhu velké životní změny. Jak ovlivní tento týden novoluní ve Štíru a na koho to bude mít největší dopad? Vzdušná znamení se musí připravit na pořádnou smršť! Jak budou vypadat následující dny?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran se bude od 5. listopadu zaměřovat sám na sebe. Nebude mít ani náladu se s někým bavit a to je na společenského Berana co říct. O víkendu si ale nakonec vyjdete na zábavu a pár piv. Kdy to přesně bude? Hvězdy vám napoví ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk by se v tomto karmickém období, které je plné změn měl zaměřit na svou fyzickou stránku. Za poslední měsíce vůbec necvičil a je to dost znát. Jakmile si totiž stoupne na váhu, zkoprní. Od jakého data je nejlepší začít cvičit? Nejlépe postavenou konstelaci hvězd si přečtete v galerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Toto znamení zvěrokruhu by se mělo tento týden zaměřit na svou očistu těla i duše. Zkuste třeba meditaci a nebo si pořiďte knížku, která vám poradí, jak na to? Kdy s touto očistnou fází začít, to se dozvíte v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak se v tomto týdnu musí zaměřit na svoje zdraví. V posledních dnech jste toho moc nenaspali, takže na vás hned ze začátku týdne spadne únava. Co vám pomůže? To si přečtete v galerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev odstartuje začátek měsíce doslova s nabitou energií. Svým pozitivním přístupem k životu nakazíte všechny kolem sebe.Jaký den pro vás bude ten nejlepší v tomto týdnu? To se dozvíte v naší fotogalerii!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Po uplynulých dušičkách se Panna vtáhne do svého svědomí a začne napravovat věci na které si v poslední době neudělala čas. Svým milovaným nakoupí dárky a projeví jim tak to, že je mají opravdu rádi. Kdy vyrazit, aby jste objevili to pravé ořechové? Hvězdy vám poradí v naší fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Venuše je opět na svém vzpestupu a ovlivňuje životy všech. Nejvíce však ovlivní znamení Vah. Pochmurné počasí jim navíc na sexuální výkonosti nepřidá, protože se budou cítit nejen unavení, ale i deprimovaní. Který den bude nejhorší? Dozvíte se v galerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír si konečně po dlouhé době našel hnací motor, který ho udržuje při životě. Jak jinak než u Štíra se to týká jeho milostného života. Postelové radovánky si užívá plnými doušky a navíc je to období jejich narozenin, takže si konečně mohou koupit vysnění erotický kostýmek. Kdy ho partnerovi předvedete, to zjistíte v galerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci by se v tomto týdnu neměli nikomu svěřovat s osobními věcmi. Nemuselo by se jim to totiž vůbec vyplatit. Dejte si velký pozor na falešný přátelé, kteří se tváří, jak vás mají rádi, ale za zády vám škodí. V jaký den se tato situace vyhrotí? Hvězdy vám to řeknou pod vaším znamením v galerii.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.) Tento týden bude jedna velká párty. Kolem sebe máte totiž lidi, kteří nejen slaví narozeniny, ale také i kariérní postup. Všechny večírky si náramně užijete, ale dejte si pozor na množství alkoholu, který proteče vaším chřtánem. Jaký den se nejvíc pobavíte? Najdete v naší galerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnáře čeká hodně životních změn. Čeho se budou hlavně týkat? To se dozvíte v naší fotogalerii. Na tento týden však rozhodně nezapomenete. Život se vám totiž otočí ze dne na den o 180 stupňů a vy z toho budete na počátku hodně špatní. Nezoufejte, vše špatné je pro něco dobré.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Citlivé znamení Ryb by se mělo obrnit trpělivostí. Jakmile však nastane novoluní ve Štíru, vaše nervy rupnou a vy budete jako papiňák. Kdo odskáče vaše nálady a chytnete se do krve? Hvězdy vám řeknou, kdo nevydýchá vaše emoce v galerii.

Související články

Další články