Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týdenní horoskop ve znamení novoluní: Štíři budou krotit emoce, Panny čekají starosti s dětmi

Horoskop na týden od 11. 4. do 18. 4. 2021: Štíři budou krotit emoce
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
astro
První jarní novoluní, které nás v pondělí čeká, se ponese ve znamení Berana. Tato energie vybízí k odvaze, plnění snů, ale také bouří emoce, způsobuje nervozitu a posiluje vnitřní neklid. Podívejte se s námi, co si pro vás hvězdy přichystaly na týden od 11. 4 do 18. 4. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Rozbouřené emoce je vaše motto posledních dní? Možná máte pocit, že se vám nic nedaří tak, jak má. Skoro jako by se celý svět zastavil a vám se nedařilo posunout. Každé zastavení je však čas na to rozhlédnout se kolem a promyslet, co bude dál. Zkuste tenhle týden zabrat a vypořádat se s únavou. Poděkujete si. V galerii najdete týdenní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Novoluní v Beranu ve vás otevírá potenciál pustit se do věcí, které jste plánovali už dlouho. Jako mávnutím proutku v sobě naleznete odvahu změnit svůj život od základů. Jste připraveni pustit vše, co už vám více neslouží, a přivítat do svého života nové. Také vám nebude dělat problém vést vážné rozhovory a naleznete v nich řešení, o které už dlouho usilujete. V galerii najdete, čeho se tenhle týden vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte tento týden něco pro sebe! Považujte za důležité, co si přejete a pracujte na tom. Nepropadejte chmurám a beznaději, naopak vnímejte vděčnost. Zkuste si klidně sepsat deník vděčností a každý den si do něj tři zapsat. Může to být cokoliv. Klidně, že ten den svítilo slunce. Uvidíte, že to vás život otočí o 180 stupňů. V galerii najdete, co by vám tenhle týden mohlo udělat radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Skoro to vypadá, že máte pocit, jako by vás vesmír zradil. Někdy nám jsou ty cesty předurčeny trochu jinak, než bychom si sami přáli. To však neznamená, že nevedou tam, kam se chceme dostat. Pokud věříte, že něco dokážete, nemůžete se mýlit. Sebedůvěra je pro vás tenhle týden naprosto klíčová. A to i ve chvíli, kdy se vám zas až tak dařit nebude. V galerii najdete týdenní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vypadá to dobře, ale zřejmě tady bude třeba ještě něco dořešit. Mohlo by se to týkat zejména partnerského vztahu, případně u nezadaných Blíženců dychtivých nápadníků. Skoro se zdá, že u svého protějšku nenacházíte pochopení, oporu, bezpečí. Nový vztah se však musí vybudovat a starý zas potřebuje občas novou energii. Co pro to můžete udělat? V galerii najdete rovnou malý tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Znáte to pořekadlo? Tenhle týden je pro vás jako ulité. Pokud chcete být ve svém životě úspěšní a žít v hojnosti, musíte ji přát i ostatním. Radovat se, když druhý dosáhne úspěchu. Když se mu daří a splní se mu jeho sny. Ty vaše se splní taky. Jen zkuste odbourat tu nepřejícnost, která se vám na mysl občas vkrádá. V galerii najdete tip pro tento týden.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tady jsou ve vzduchu nějaké novinky! Budou se týkat něčeho, co je pro vás opravdu důležité. Nezapomínejte, že štěstí nemusí být vždy v tom, že dostanete vše, co si přejete. Naopak štěstí je stav mysli, kdy dokážete být spokojení s tím, co máte teď, a nebojíte si přát do budoucna víc. Nemusíte čekat. Chcete být šťastní, až uděláte tohle? Změníte práci, postavíte dům, vyrostou děti? Zkuste si, jak to zní. Tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny by měly svým dětem tento týden prokázat o trochu více porozumění, než tomu bylo v týdnu minulém. Skoro to vypadá, že by mohly mít pocit odcizení. Toho, že ve vás nemají tak velkou oporu, jak by si samy přály. Ačkoliv to možná nedávají tolik najevo. Panny, které doposud děti nemají, si užijí poklidný týden, kdy je skoro nic nerozhází. Bravo! Čeho se tenhle týden vyvarovat, najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vy to máte zkrátka v tom znamení, že všechno uvažujete desetkrát, než se k něčemu rozhodnete. Ale někdy vám opravdu utíkají skvělé možnosti, nemáte ten pocit? Někdy zapřemýšlejte nad tím, co by se stalo, kdybyste ve svém životě trochu riskovali. Alespoň o malý kousek víc než doposud! Víte, kolik úžasného by se mohlo stát? Dejte tomu tenhle týden šanci, budete překvapeni. V galerii najdete, co vám tenhle týden udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uklidněte svoje emoce a pracujte na tom, jak reagujete na okolnosti, které vám život přináší. Slova dokážou být opravdu nebezpečnou zbraní. Pokud něco řeknete, ten druhý to už nikdy nemusí zapomenout, ačkoliv pro vás to nebylo důležité. Víte sami, že dokáže být velmi emotivní, ale tenhle týden by to chtělo trochu uklidnit a raději počítat do deseti. V galerii najdete, čemu dalšímu se tenhle týden vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Někdy si neuvědomujete, že i lidi kolem vás potřebují vaši pomoc. Vy býváte samostatní a rozhodní v tom, co děláte. Ale ostatní kolem vás nemusí být. A čekají, že to budete vědět. Bez toho, že by něco řekli. A to přesně tenhle týden. Mějte tak oči otevřené a vnímejte lidi kolem sebe. Někdo, komu poskytnete pomoc, vám to v budoucnu mnohonásobně vrátí. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zaberte a vytrvejte! To by mělo být vaše heslo na tenhle týden. Vypadá to, že mnohým Kozorohům už dochází v téhle situaci síly a nevědí kudy kam. Pokud jste v posledních týdnech přišli o práci, vězte, že už je na obzoru něco, co splní i ty nejbláznivější touhy, jaké jste kdy měli. Oči na stopkách a koukat kolem sebe! Berte v potaz i ty možnosti, které by vám dříve přišly absurdní. Vyplatí se to! V galerii najdete týdenní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop na duben ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy