Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Váhy zažijí nečekaný flirt, Ryby přepadne deprese

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Astro
Zatím je jaro v nedohledu a venku je zima až praští. Ale nezoufejte! Nezadaní budou mít šanci najít k sobě zajímavé protějšky. Chcete vědět víc? Podívejte se na to, co vám hvězdy přinesou,

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

V práci se vám nedaří podle vašich představ. Už toho máte nejspíš plné brejle a ještě si ji musíte vzít domů. Protože jste osoby, co neumí říct svému šéfovi ne, budete to muset udělat. Příště si rozmyslete, zda na vše kývnete a je vhodné dělat práci navíc bez odměny. Nezapomínejte na svou rodinu a kamarády, musíte si také občas oddechnout od všech povinností, které máte.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Chcete ve svém životě udělat nějaké změny? Posunout se dál? Udělejte to. Je to správný čas na to, abyste šli kupředu a neohlíželi se. Čeká vás zajímavý týden plný změn, nových osob a věcí. Tušili jste, že tato doba přijde, jste na ni připraveni. Pokud jste čerstvě po rozchodu či po větší hádce se svým dlouholetým kamarádem, musíte to hodit za hlavu a jít dál. Čeká na vás něco lepšího.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Možná máte problémy s financemi a hodně vás to deprimuje. Nebojte se, veškeré důležité věci zaplatíte, jen zbytečně nerozhazujte. Podívejte se na to, co nyní nutně nepotřebujete, a nekupujte to. Až se situace zlepší, můžete si nadstandard opět dopřát. Nezadaní mají příležitost potkat zajímavé protějšky. Seznámí vás s nimi vaši blízcí. Potřebujete teď nové osoby, které vás trochu popostrčí.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raky tento týden znamená nový začátek, nové příležitosti a spoustu energie. Pokud se chcete seznámit, neodmítejte nabídky moc zbrkle. Je možné, že jste někoho ve svém okolí přehlédli či se na něj díváte z jiného úhlu. Podívejte se ještě jednou a kývněte. Může to být i dlouholetý kamarád! Za zkoušku nic nedáte, ale vypadá to, že to dopadne lépe, než jste si mysleli. Zadaní se budou věnovat partnerovi a rodině.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte nějaké mezery ve vzdělání, zkuste se na ně zaměřit. Možná vám pomůže zajímavý kurz, na který nastoupíte až v následujícím roce, ale nyní je správný čas se poohlédnout po něčem, co vás zajímá a může vás posunout dál. Pokud na vás i v práci tlačí, nebraňte se, spíš se poptejte, jak vám můžou pomoci a na umožnění náhradního volna. Šéf bude rád a rozhodně vás podpoří. Otevřou se vám obzory.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny řeší pracovní povinnosti. Máte toho poslední dobou víc a víc a neustále vám přibývají další. Pokud na něco nestačíte, nebojte se ozvat a poprosit někoho ve svém okolí o pomoc. Za odměnu jim můžete nachystat dobrou večeři či si dát jen tak sklenici vína. Vaše okolí to udělá s radostí, je veliká pravděpodobnost, že se stejně nudí a vám to ulehčí trápení. Nezapomínejte na stravu, může se vám zpomalit metabolismus.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Konečně si přes týden trochu oddechnete. Bohužel vás to bude iritovat, protože neholdujete lenosti a nicnedělání, musíte být v jednom kole a stejně budete koukat okolo sebe, co můžete přerovnat ve vaší už tak dokonale uklizené domácnosti. Pozvěte si domů návštěvu a připravte jí menší občerstvení. Vy se nebudete nudit a vaši nejbližší to zajisté ocení. Na poli milostném zažijete možná nečekaný flirt se sousedkou či sousedem.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vrátí se vám ztracený elán a optimismus. Možná jste byli poslední dobou ve stresu a přišla na vás deprese. Teď se to konečně zlomí a vy si uvědomíte, že se nemusíte zbytečně trápit a kazit si takto zdraví. Běžte a dělejte to, co vás baví a co vás naplňuje. Chcete být více v kolektivu s přáteli? Naplánujte menší výlet do přírody či si můžete doma zahrát zajímavé hry. Užijete si nejspíš spoustu legrace a to vás nabije.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Na následující týden se těšíte, máte rozdělané činnosti, které potřebujete doma dotáhnout do konce. Pokud jsou opravy okolo domu či zazimování zahrady, je správný čas to udělat tento týden. Nezapomeňte na teplé oblečení a rukavice, hlavně neshazujte vrchní části oblečení, když budete zpocení. Na zahřátí si udělejte dobrý čaj do termosky klidně s kapkou alkoholu. Večer vás čeká odměna od vaší drahé polovičky.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Je velice pravděpodobné, že se nezastavíte. Budete mít o zábavu postaráno. Jste v jednom kole a ještě vás čekají nějaké pracovní povinnosti. To nevadí, zkuste toho co nejvíce udělat v jeden den a pak si odpočinete. Pravidlo co můžeš udělat teď, odložte na pozítří a máte dva dny volna se nehodí. Pokud špatně spíte, zkuste změnit polštář nebo zapřemýšlet nad novou matrací. Spánek je důležitý, nepodceňujte ho. Špatný spánek může zadělat na velké problémy.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Je nejvyšší čas trávit s rodinou příjemné chvíle. Budete skvěle naladěni a bude ve vás tento týden přemíra energie. Chcete něco udělat doma? Upéct si dobrý koláč či něco zlepšit? Ano, toto je pro vás správný čas, kdy veškeré tyto věci zvládnete a mít zálusk i na další věci, nad kterými přemýšlíte již delší dobu. Užívejte si pohody, která vás čeká, bude to pro vás velice příjemný týden a vy si ho užijete na maximum.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby budou nervózní a nevrlé. Hvězdy vám tyto dny přát nebudou, nebudete vědět co si počít a začíná na vás padat deprese, které jste se až do teď velice dobře bránili. Nechte ji v sobě vydusit a nějak se s tím poperte. Každý den není posvícení a vy také nemůžete neustále jet na 120 procent, jak se u vás zvykem. Po práci buďte doma, jen tak lenošte a hlavně se nepouštějte do větších akcí, které by se vám nemusely zcela vydařit.

Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články