Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Váhy zabodují v lásce, Vodnáře čeká pracovní kolotoč

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Začátek roku se pěkně rozjel! A co vám hvězdy v tomto týdnu předurčily? V práci to s některými pěkně otřese, u jiných jsou hvězdy příznivě nakloněny jejich milostnému životu. V tomto týdnu se postavte čelem svým osobním výzvám. A co dalšího vás rozhodně nemine? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu si budete vychutnávat pozornost všech kolegů v práci. Své slabiny dokážete perfektně maskovat, a tak vám uvěří, co budete chtít. V milostném životě je to jako na houpačce. Jednou máte vášnivé choutky a podruhé? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, tento týden vás zamrzí chování vašeho kolegy. Projdete si těžkými chvilkami a nepředpokládáte, že by váš společenský život mohl být na vrcholu. V soukromí si však vychutnáváte laskavosti vašeho miláčka. A jak si povedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o svých slabých stránkách víte, ale ve stresu z toho rozhodně nebudete. Jediný, kdo bude na nervy, je váš nadřízený. Ve svém partnerském vztahu máte co nabídnout. A jak jsou na tom nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, tento týden budete ve stresu, abyste stihli všechny zadané úkoly. Navíc neprocházíte zrovna vášnivým obdobím. Ve vztahu vás to vyčerpává. A jak prožijí tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner22020

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tento týden vás trochu potrápí finance. S vaším partnerem si vyjasníte, co je pro vás důležité. Určitě si zařiďte hlídání a vyrazte za zábavou. V práci opět ukážete svou kreativitu. A co se bude dít u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu si neoddechnete, ale uděláte perfektní dojem na svého nadřízeného. Se svými spolupracovníky budete bojovat o každou maličkost. Na lásku vám nezbude moc času. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento týden vám zůstane více prostoru na lásku. Budete spokojené a v práci budete mít příležitost vyjednat výhodné podmínky spolupráce. Povede se vám nabrat druhý dech. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, zainvestujte svůj čas i do vzhledu. Podtrhněte své přednosti a nechte se hýčkat. I když je začátek roku, potřebujete si odpočinout. Ani masáž nebude na škodu. A co umíte ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, máte starosti a často vás bolí hlava. Saháte po medikamentech, ale hvězdy doporučují návštěvu lékaře. Singles si budou muset na novou známost ještě počkat. Tento týden nebude z těch nejlepších. Ani ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v práci vám lichotí a vy jste z toho samozřejmě v sedmém nebi. Líbí se vám, že je o vás zájem. Ve vztahu vás však čeká milostný kolotoč. Divíte se? A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu se připravte na pořádný pracovní kolotoč. Vaši kolegové neplní to, co mají, a vy si to mezi tím vyžíráte. Došlápnete si na ně, a to se jim samozřejmě líbit nebude. Singles budou působit chladně. A co se bude odehrávat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, tento týden vytáhnete své milostné zbraně a budete bojovat. Nezaváháte, a to se vám rozhodně vyplatí. V práci potřebujete dosáhnout určitých výhod. Jen nepodvádějte! A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články