Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Týdenní horoskop: Váhy se zamilují, Lvům půjde jen o peníze

Horoskop na týden od 17. května do 23. května 2021: Váhy se zamilují
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Přinášíme vám horoskop na týden od 17. 5. do 23. 5. 2021! Podívejte se, co si pro jednotlivá znamení zvěrokruhu hvězdy přichystaly a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři budou tento týden bojovat s časem. Jeden den zkrátka nestačí. Naložili jste si toho prostě moc. To tempo, které teď máte, je šílenost. Vy víte, kam jdete a proč. Ale jestli tohle dáte, klobouk dolů. V galerii najdete, na co se můžete tento týden těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby čeká skvělý týden, ve kterém budou hledat ztracenou rovnováhu. Načerpejte energii a sílu, abyste se mohli dál věnovat tomu, co vám dělá největší radost. Především potřebujete do svého života vrátit harmonii a klid. V galerii najdete týdenní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Býkům hvězdy tento týden přejí v lásce. Pokud máte doma jakékoli spory, tento týden se vám je podaří hravě urovnat. Nezadaní naopak budou prahnout po pozornosti, citu a teple domova. Oči na stopkách, někdo by se mohl objevit! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento týden se zaměřte především na výživu a upravte svůj jídelníček. Pokud si několikrát do týdne objednáváte domů fast food a zeleninu jste neviděli ani z rychlíku, velmi rychle by se to mohlo projevit na vašem zdraví. V galerii najdete, co vás tento týden potěší.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete mít potřebu nakupovat úplné zbytečnosti. Tento týden máte však úpěnlivý pocit, že potřebujete úplně všechno. Bohužel byste toho brzy litovali. V galerii najdete, co dalšího si pro vás tento týden hvězdy přichystaly a co vás nemine.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás čeká daleká cesta, mějte na pozoru své touhy. Mohli byste se totiž zamilovat v úplně jiné zemi a řešit pak velké milostné dilema. V práci to naopak vypadá na poklidný týden, ve kterém vás nečeká nic překvapivého. V galerii najdete váš tip!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům hvězdy přejí, aby konečně nalezli svůj střed a začali se v životě soustředit na to, co je důležité. Často máte pocit, že jde v životě jen o peníze. Ale pokud ztratíte lidi kolem sebe, často už to vrátit nejde. Peníze se znovu vydělat dají. V galerii najdete, co vám pomůže.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny by se měly tento týden zaměřit na svůj pracovní výkon, který v posledních týdnech nebyl nijak zázračný. Pokud nezaberete, nikdy nebudete mít to svoje vysněné. Úspěch stojí úsilí. Máte na to, jen musíte chtít. V galerii najdete, co vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dovolte si zamilovat se. Znovu. Do sebe, do práce, do nové lásky. Už dlouho žijete v divném prázdnu, kdy vám nic nepřináší energii. Potřebujete impulz, který vás každý den zvedne z postele a dá vám sílu. V galerii najdete malý tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům tento týden hvězdy přejí v nedokončených záležitostech. Proto pokud potřebujete už dlouho něco zvládnout, teď je ten správný čas. Dokončíte vše potřebné a na konci týdne vás bude čekat slastný pocit uspokojení z dokončené práce! Tip na tento týden najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, nežeňte se do ničeho po hlavě, tento týden nebudete mít dobrý úsudek. Potřebujete pořádně zabrat v práci, abyste si v budoucnu mohli užívat, co si pro vás hvězdy nachystaly. V galerii najdete, na co dalšího se tento týden můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vyhněte se tento týden myšlenkám na nevěru nebo dokonce na to ji uskutečnit. Pokud máte pocit, že ve svém současném partnerském vztahu nenacházíte lásku a porozumění, pracujte na tom. V galerii najdete, čeho dalšího se tento týden vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy