Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHY se rozhodují mezi dvěma milenci, PANNA zažije dusno v práci

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Když se vám nepodaří uspět napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu - to bude vaší zásadou pro tento týden. Co jste udělali v nedávné době pro zlepšení vašeho života? Uvažovali byste o nějakém divokém dobrodružství, aniž byste se ohlíželi zpět? V týdnu se možná setkáte s lidmi, kteří ve vás takovou touhu vzbudí. Někteří zrozenci by měli využít příležitosti k odreagování se a dobití baterek. Možná je pravý čas na to, abyste udělali pár důležitých změn ve vašem životě. Co vám předpověděly hvězdy na tento týden? Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Tento týden vás může rozpálit doběla osoba z blízkého okolí. Možná se bude jednat o kamarádku, která vás slovně napadne a vyčte vám věci, které jsou úplně mimo mísu. Je třeba se nad danou záležitost povznést a nenechat se unést zlostí. Vaše přirozené dramatické nadání se opět probouzí k životu. V lásce budete velice přesvědčiví. Vaše kamarádka vás zradí, více o té zradě se můžete dočíst ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Býci, máte občas pocit, že se na vás najednou vše nakupí a vy pak máte pocit bezmoci a nestíháte. Pravdou však zůstává, že pokud jste v časovém presu, tak pracujete mnohem lépe a mnohem efektivněji. Stres vás neotupí, naopak mobilizuje všechny vaše síly. Pozvěte svou zbožňovanou bytost na nějakou tu luxusnější večeři, vyprázdní vám to sice kapsu, ale postaví na nohy sebevědomí. Ve fotogalerii se dočtete, že vám může hrozit lapálie se zdravím. Dejte si na to velký pozor.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Milí Blíženci, přiznejte si, že někdy prostě potřebujete pomoc ostatních. Rádi si děláte věci po svém a spoléháte pouze na své fyzické a psychické vlastnosti. Pokud vám však někdo blízký nabízí svou pomoc, neodmítejte ji. Nakonec budete více než rádi za ulehčení. Své představy budoucího života si nechte ještě pro sebe. Nakonec stejně dojdete k tomu, že životní zázemí není tak úplně k zahození. Ve fotogalerii najdete podrobnosti, kdo vám tento týden pomůže. Budete překvapeni.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Rozčilují vás vaši blízcí, s kterými se již nedá rozumně domluvit. Rozhovor se stále točí okolo toho samého a vy nevíte, jak z bludného kruhu ven. Obrňte se trpělivostí a uvědomte si, že všichni stárnou a už jim to nemyslí tak dobře jako dřív. Se svým miláčkem vyrazte někam ven. Pro nezadané - případné nové objevy berte s rezervou. Ve fotogalerii se můžete dočíst, že váš nový objev s vámi nemá dobré úmysly.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Tento týden skolí Lvy nemoc, která jim překazí mnohé plány, ať už se jedná o ty pracovní či ty příjemnější osobní. Není však radno nemoc podceňovat, i když se nebude jednat o nic vážného. Nemoc by se mohla po čase vrátit v ještě větší síle. V komunikaci zůstaňte raději nezávislí. Budete potřebovat pozvolna získat něčí důvěru. Pozor, může vám jít i o život. Více zjistíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) V práci se dostáváte do boje s kolegou, který vám neustále hází klacky pod nohy. Bojujete statečně. Tolik pohodová atmosféra v práci se pomalu ale jistě mění na nepřekonatelné dusno. Možná je načase popřemýšlet nad změnou zaměstnání. Harmonie v práci je k nezaplacení. V partnerských vztazích věcný přístup zmrazí dočasně vášně. Zdá se, že váš kolega v práci je pěkná mrcha, více zjistíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Jste momentálně na vážkách. Přes svátky jste se seznámili se spoustou nových a zajímavých lidí. Nyní se před vámi dvě z těchto osob natřásají a vy nevíte, komu dát přednost a s kým vyrazit na rande. Prostě jděte s tím, kdo vás více zaujme. Měli byste se více drát do popředí a prosadit se nebo se o to alespoň pokusit. Ve fotogalerii se dozvíte, kterého milence si nakonec vyberete. Ale bude to boj.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Vaše milostná sféra je nyní poněkud upozaděna, protože máte úplně jiné starosti. Začátek nové erotické kapitoly neočekávejte! Musíte vyřešit některé úřední záležitosti, vyřídit pracovní záležitosti, či jakékoliv jiné resty, které jste během svátků nestihli. Máte nejvyšší čas, proto to neodkládejte. O tom, jak si Štír odpočine od sexu, se dozvíte více ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelce tento týden berou choutky k utrácení. Nejraději byste si pořídili něco pěkného na sebe nebo prostě jen vyrazili do ulic a nakupovali jako smyslů zbavení. Nezapomínejte, že to po svátcích není moc dobrý nápad a vaše peněženka dostala pořádně zabrat. V erotickém smyslu bude tento týden více zdrženlivý. Každý den nebývá posvícení. Ale pozor, do práce k vám dorazí nový kolega. Více se dočtete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Nezadaní Kozorozi budou mít v týdnu jedinečnou příležitost potkat na tom nejneobvyklejším místě naprosto úžasnou osobu, kterou okouzlí. Sympatie budou vzájemné a pozvánka na rande na sebe nenechá dlouho čekat. Směle vyrazte do ulic! Nová milostná spojení budou svěží jako jarní vánek, nebudou však patřit k těm nejtrvalejším. O tom, že vás čeká divoká noc, se více dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Svobodomyslně si proplouváte životem a překvapí vás máloco. Tento týden to však bude jinak. Ve vašem okolí se objeví situace, kterou budete muset urychleně vyřešit. Hvězdy už neprozrazují, zda se bude jednat o příjemnou záležitost, či právě naopak. Tento týden budete milostně aktivní a bude vás to svádět k dalekým cestám. A ve fotogalerii se dočtete, že na daleké cestě na vás může čekat románek. S kým?

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Zrozenci Ryb se mohou tento týden konečně dočkat toho, na co již delší dobu netrpělivě čekají. Nová láska, sexuální dobrodružství či kariérní postup? Velké změny jsou na dosah a vy budete v centru jejich dění. Nenechte nic náhodě a pořádně se na tento poměrně náročný, ale zároveň úžasný týden připravte. Hvězdy vám přejí. Ve fotogalerii se dočtete, že tento týden můžete potkat osudovou lásku.

Související články

Další články