Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Váhy čeká vztahová očista, Blížence těžké odcizení

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Dostáváme se do nového týdne. Jak jej zahájíte? Někteří zrozenci začnou propadat panice, protože to v jejich milostném životě nebude tak, jak si zrovna představovali. Jiní si svůj vztah naopak dokáží okořenit. Hvězdy radí: Neměli byste zapomínat, že i špatná zkušenost je nakonec dobrá. Co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Svobodní Berani, není vyloučeno, že potkáte perspektivní známost. Po víkendovém úplňku jste plni sexuální energie. Hvězdy předpovídají skvělé milostné zážitky. V dlouhodobém partnerství pokračujete ve svém obvyklém programu. Jak se vám povede v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, budete se muset potýkat s následky vaší hříšné erotické energie. Zároveň se budete muset vyrovnat se všemi špatnostmi z minulosti. Nevadí, vesmír vás nepotopí. Naopak vás hvězdy budou varovat. Čím byste se rozhodně neměli stát? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, snažte se tento týden nejít hlavou proti zdi. Nemusíte přeci neustále zacházet do extrému. Vaši touhu po změně můžete realizovat i bez větších ztrát. Odcizení nebude to, co vás bude uspokojovat. Co vám dává doopravdy zabrat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento týden budete chtít zachránit sebe i svého miláčka. Podívejte se mu do očí a řekněte na rovinu, co vám vadí. I partnerství, které trpí stereotypem se dá okořenit. Pokud budete doopravdy chtít, svou zamilovanost přivedete zpět. Zajímá vás, jak to budou mít svobodní Raci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tento týden se vás budou dotýkat rodinné problémy. Vaše příbuzné zahrnujete cennými dary. Ale stačí to? Opravdu je to to, co potřebují? Popravdě, vás potřebují na blízku. V těchto dnech to můžete změnit. A jak na tom bude vaše láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Možná se vám bude zdát, že vám plány ve vašem milostném životě nevychází tak, jak si představujete. Nepropadejte panice! Všechny špatné zkušenosti jsou nakonec dobré a posilují vaše vnitřní já. Díky nim se stáváte silnějšími. Co se musíte především naučit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, dost možná se do vaší blízkosti dostane osoba, která změní váš pohled na svět. Vnitřně pocítíte, že to by mohlo být ono. Zažíváte vzrušující pocity. Zkuste to brát jako vztahovou očistu. Možná vám má pouze něco ukázat, možná je to vaše spřízněná duše. Poznáte to? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vaše image je jedna věc, ale charakter je důležitější. Nezapomínejte na to! Vlivem úplňku jste sice prošli transformací, ale ještě nejste zdaleka u konce. Pokud narazíte v partnerství na nepochopení, nezapomeňte, že dlouhodobá partnerství nejsou jen procházkou růžovou zahradou. Kdo vás přivede na správnou cestu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, nemějte výčitky! Vždycky všechny rádi pohostíte, ale nevítaná návštěva prostě nebyla v danou chvíli žádoucí. Jen jste si potřebovali odpočinout. Nezadaní Střelci potkají zajímavou osobu, se kterou si dokáží užít sexu i bez zamilovanosti. A jak na tom budou letití partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

V týdnu se to na vás povalí ze všech stran. Práce, peníze, rodina. Poslední dobou trochu tápete ve vztazích. Po náročném úplňkovém víkendu musíte napravit, co se dá. Zkuste být citlivější a při prvním neúspěchu se hned nevzdávejte. Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Nevěříte na zázraky, ale i vám se začne tento týden blýskat na lepší časy. Nakonec zjistíte, kolik společného toho s vaším miláčkem máte! V práci je však čas na změnu a přijde sama od sebe. K čemu nebude důvod? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, neměli byste zlehčovat to, co se ve vás odehrává. Je to signál k tomu, abyste něco změnili. Buďte k sobě upřímní. Hvězdy radí, abyste své emoce ventilovali. Kde se vám zdá, že jste nedostatečně doceňováni? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články