Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TÝDENNÍ HOROSKOP: Váhy čeká štěstí v lásce, Štíry nepříjemná pravda

TÝDENNÍ HOROSKOP: Váhy čeká štěstí v lásce, Štíry nepříjemná pravda
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Je před námi první listopadový týden, a s ním spojené nové pracovní úkoly, ale i vztahové transformace. Některá znamení zvěrokruhu budou láskou přímo posedlá, jiná nebudou dobrými společníky. Jaké zajímavosti vám tento týden hvězdy naservírují? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, na začátku týdne nebudete v dobré náladě. V práci proplouváte a na nový románek nejste připraveni. Svobodu si nyní užíváte. Ve vztahu se neschovávejte za toho druhého. Co musíte pochopit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, ve vztahu si hrajte na obětního beránka. Nekazte si svůj volný čas negativními myšlenkami, umíte být i příjemným společníkem. V tomto týdnu si polepší singles. Co závratného je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, po náročném víkendu nemáte na společnost náladu. Přitom právě přátelské setkání by vám prospělo. Hvězdy radí: Nenechte cloumat svými emocemi a svého miláčka neprovokujte. A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v tomto týdnu na vás dojde! Rande je na spadnutí, ale proč ne? Jste ve výborné kondici. Ani stres z práce vás nezmůže. Ani singles to v práci nebudou mít jednoduché. Co budou prožívat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, i když je o vaši osobu velký zájem, raději neriskujte! Zadaní Lvi mají ve hře mnohem víc. V tomto týdnu vás potrápí finance. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, měli byste ukázat svou pravou tvář. Přirozenost je přeci to nejlepší. Objeví se nápadník, se kterým nebudete mít chuť diskutovat. Ve vztahu se budete cítit nepochopení. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu vás potká štěstí v lásce. Máte pocit, že jste ztracení, ale opak je pravdou. Než ale začnete něco plánovat, zjistěte si detaily. V práci potřebují vaše emoce vychladnout. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden y vás bude vyzařovat velké vnitřní kouzlo. Vaše charisma nezůstane bez povšimnutí. Ve vašem vztahu vyjde pravda najevo. Váš partner vám řekne přesně to, co nechcete slyšet. Jak budete reagovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, to neustálé čekání, že váš partner něco vymyslí, vám už leze krkem. Do nových aktivit se raději pouštíte sami. V práci je s vámi váš nadřízený spokojený. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, potřebujete vypnout a věnovat se své drahé polovičce. Poslední dobou jste ji hodně zanedbávali. Váš partner i doufá, že s ním půjdete na rodinnou návštěvu. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, váš partner nezapomíná a netrpělivě vyčkává, že splníte to, co jste slíbili. S velkými gesty ale zacházejte opatrně! V práci se zašijete někam do samoty. A jaký týden mají připravený singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden vyjdou najevo vaše sexuální touhy. Chcete s nimi pracovat, ale váš miláček tak tolerantní nebude. V práci svým aktivním přístupem nic nezkazíte. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy