Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Váhy budou trápit finance, Kozorozi by neměli odmítnout pozvání na rande

Horoskop na tento týden: Váhy budou trápit finance, Kozorozi by neměli odmítnout pozvání na rande
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co vás tento týden čeká a co si pro vás hvězdy přichystaly. Hvězdy přejí velkým změnám, ale zároveň vás naučí postavit se sami za sebe. Co čeká právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vás čeká dokončení náročné změny, která vyústí ve velký krok. Bude vám však v této změně skutečně dobře a dá vám to energii dokázat ještě mnohem víc. V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento týden pro vás bude poklidný, hodně se vám uleví. V posledních týdnech jste procházeli náročným obdobím, které by mělo právě teď skončit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte se tento týden tlačit do ničeho, co vám není příjemné. Rychle by se to obrátilo proti vám, vaše reakce na vzniklý stav by byly přemrštěné. Raději zůstaňte ve své komfortní zóně. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Věnujte se tento týden úředním záležitostem, nic nepodceňte! Nabídne se vám příležitost, která bude pro vás přímo dělaná. Je také vhodný čas naučit se nový jazyk. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete se stranit lidí, nejlépe vám bude se sebou samotným. Kamkoliv budete pozváni, odmítněte to s klidným svědomím. Nic vám neuteče. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

S partnerem tento týden nenajdete společnou řeč. Přichází důležité otázky, na kterých se zkrátka neshodnete. Naopak u přátel najdete zastání, budou pro vás momentálně velmi důležití. V galerii najdete, co vás potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste si tento týden najít další přivýdělek. Není řešení brát si na věci nevýhodné půjčky jen proto, abyste je měli hned. Naopak, pokud si na ně ušetříte, udělají vám větší radost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Snažíte se být pro své přátele oporou, ve skutečnosti však myslíte hlavně na sebe. Odpočívejte a zkuste se napojit na své vnitřní dítě. Některá z oblastí uvnitř vás je v nerovnováze. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud veškeré finance v partnerství leží právě na vás, možná budete tento týden obviněni z toho, že je nevedete svědomitě. Je to šance na změnu. Předejte některé ze svých povinností partnerovi. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud máte nového partnera, zřejmě budete trochu tápat, zda je to ten pravý. Nemusíte nic uspěchat, nechte si vše projít hlavou a dejte prostor seznámení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Uvědomíte si, že kvůli vašim předchozím krokům můžete hodně ztratit. Pokud pro vás partner není natolik důležitý, abyste se nad sebou zamysleli, měli byste uvažovat, zda je takový vztah ten pravý. V galerii najdete, co vás potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento týden byste rozhodně neměli odmítnout pozvání na rande, které dostanete! Mohlo by pro vás být naprosto přelomové a zajistit, že Vánoce rozhodně nestrávíte sami. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články