Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHÁM láska pořádně zamotá hlavu, VODNÁŘE čeká pracovní peklo

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
První březnový týden je tady! Co vás v tomto týdnu čeká a nemine? Úžasných výsledků dosáhnete v práci jen tehdy, pokud naplno zapojíte své racionální myšlení, ale i kreativní duši. Postavte se tento týden výzvě a pořádně na sobě zapracujte. Venuše je vám nyní příznivě nakloněna pro osobní a milostný život. Tento týden je jako stvořený pro lásku či nějaké vášnivé povyražení. Jaké další pikantnosti si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, s jedním členem vaší rodiny to nebude tento týden vůbec jednoduché. Jeho špatná nálada a protivné chování zkazí den každému, kdo se objeví v jeho blízkosti. Nejen že vás to mrzí, ale rovněž vidíte, jak se každý jeho přítomnosti raději značně vyhýbá. A co vás čeká na poli milostném? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

V tomto týdnu graduje napjatá atmosféra v mezilidských vztazích. Mars komplikuje porozumění s příbuznými a lepší komunikaci nelze očekávat ani na pracovní půdě. V určitém momentu se zablokujete a přestanete poslouchat argumenty dané protistrany. A co láska a sex? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Startuje období, kdy se to kolem vás hemží zajímavými osobami. Nezadaní si vychutnávají pozornost opačného pohlaví a většinu volného času tráví mimo domov. Blíženci ve vztahu se musí spokojit s květnatými dialogy, díky nimž povyskočí jejich intelekt. Co vás v práci nemine? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, na začátku měsíce počítáte jako o život. Peníze vás mohou v první dekádě potrápit, tak se je snažíte sehnat, kde se dá. I když projdete horkými chvilkami, nakonec se vám podaří z nich vybruslit s čistým štítem. Všechno to není tak horké, jak se zdá. Čím překvapíte v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Březen je pro Lvy náročným obdobím, které je psychicky i fyzicky vyčerpává. Mezilidské vztahy jsou na začátku týdne napjaté a ani na pracovišti nenacházíte klima, jaké by vás uspokojovalo. Snažte se řešit potíže s kreativitou, která je vám vlastní. Co vás štve a nedokážete to vystát? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, snadno podléháte stresu, který se na vás v pracovní sféře hrne ze všech stran. To si jen hvězdy zkouší, kolik toho mohou naložit. Nenechte se zasypat povinnostmi. Je třeba odpočívat. Nejenom prací živ je člověk. Podléháte pocitu nenahraditelnosti, což je nebezpečné. Co byste měly naplánovat pro svou drahou polovičku? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Není pochyb o tom, co je motorem pro nadcházející týden. Díky Venuši je to láska, ve které aktuálně vyhráváte na plné čáře. Dokonce i dlouholeté vztahy dostávají grády a široké okolí vidí a slyší, že to mezi vámi jiskří jako za starých dobrých časů. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, hledáte životabudič, díky němuž by se vám do práce vstávalo s větší chutí. Žádné medikamenty nepomohou, je to jen v hlavě. Vyjednejte s blízkými věci, které jsou pro vás důležité. Dříve jste bojovali o každou maličkost, teď mezi vámi vládne shoda. A co vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V pondělí můžete investovat do svého vzhledu. Máte skvělý nápad, jak podtrhnout silné stránky a stočit na sebe pozornost opačného pohlaví. Upravený zevnějšek se vám bude hodit i v zaměstnání. Jestliže jste nezaměstnaní, uděláte perfektní první dojem. A na co sbíráte odvahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Peníze vás obklopují ze všech stran. Je na vás, zda dokážete všechny nabídky využít ve svůj prospěch. Není čas na lenošení. Tak prahnete po lásce, že se nevzdáváte, ať se děje cokoli. Kdo se o vás zajímá? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V dalším týdnu se připravte na pracovní kolotoč. Nadřízení přicházejí s jedním náročným úkolem za druhým a nezřídka budete mít pocit, že se úplně pomátli. Splnit stanovené termíny je téměř nemožné, a tak čekáte, že se proti tomu ohradí i kolegové. Týmový duch momentálně nefunguje a určitě byste na něj neměli spoléhat. A co láska? Čeho se bojíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, neměly byste se vyhýbat společenskému dění. Konexe mezi přáteli se vám budou v nejbližší době hodit. Také v milostném životě vám opačné pohlaví zobe z ruky. Obvykle nepoužíváte své ženské či mužské zbraně, abyste dosáhly nějakých výhod. Když se to však během dne nabízí, neváháte. A co kariéra? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články