Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Stojí před námi poslední lednové dny. Co čeká Berana? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Koncem týdne se dostane vše do rovnováhy a potíže některých zrozenců začnou pomalu ale jistě odeznívat. Najdou nový způsob, jak nejlépe vycházet se svým okolím. Některá znamení zažijí divoké partnerské období. Co vám naservírují hvězdy tento týden? Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Berani, poslední lednový týden zakončíte příjemně. Najdete si prostor na oblíbené činnosti nebo tváře, které jste dlouho neviděli. Zatímco experimentování ve volnočasových aktivitách je dovoleno, v lásce už by mít místo nemělo. Hrozí, že vám ujedou nohy. Co Beranovi hrozí v tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býčci, myslete na své zdraví! V poslední lednové dekádě hrozí nejrůznější úrazy a komplikace kvůli přetažení. Pokud se chcete pustit do sportování, nezapomeňte na protahovací cviky. Při cestování můžete potkat zajímavého člověka, s nímž si skvěle rozumíte. Chybí ale ona pověstná jiskra! Pozor, Býkovi hrozí zranění. Kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) V Blížencích se probudí dobrodružná povaha. Od pondělního rána vám bude dělat potíže vydržet na jednom místě se založenýma rukama. Nebude proto od věci prodloužit si víkend mimo domov. Spřízněná duše s vámi v lásce těžko udrží krok. Nejspíš by jí vyhovoval relaxační program, ale vy potřebujete pravý opak. Jak nejlépe prožít tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) V závěru týdne chytnete svůj život za pačesy a začnou se dít věci. Rozhodnete se jednat více rozumově, už se nechcete nechat ovlivňovat názory druhých ani svými rozbouřenými emocemi. Je načase si uvědomit, zda je pro vás přednější zaměstnání nebo šťastné partnerství. Upravte proto své priority. Co vám hrozí v tyto dny? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Příliš hojná společnost Lvům, na konci týdne, nedělá dobře. Lépe se cítí o samotě nebo v důvěrném okruhu osob. Nebojte se zrušit nasmlouvané návštěvy a prchněte někam do klidu. I vaše drahá polovička má potřebu být vám neustále v patách, ale vy to vnímáte jinak. V klidu ji vysvětlete své potřeby, než vám rupnou nervy. Co nutně potřebujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Milé Panny, šťastné partnerství si nemusíte kupovat dárečky ani drahou večeří. Cesta k srdci vysněného protějšku je mnohem skromnější. Rodinné atmosféře se uleví. Hvězdy pomohou probrat citlivé téma bez toho, aby hrozila tichá domácnost nebo naopak hádky. Jak uspokojit partnera? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) V polovině týdne budete mít pocit, že dokážete nemožné. Zmobilizujete zbývající síly k dosažení vysněného cíle. Váhy, stydlivost stranou! Pokud se ve vás skrývají hříšné myšlenky, dejte je partnerovi najevo. Nebude proti je hned zrealizovat. Co můžete zkusit v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Těší vás, že nejste hlavním terčem rodinných diskusí a můžete si užívat větší anonymity. Dobrá zpráva to je zejména pro Štíry, kteří navázali novou známost. Nikdo vám nebude strkat nos do soukromí. S penězi to stále není žádná sláva. Nevěřte nikomu, kdo vám slibuje závratné zisky bez adekvátní námahy. Na koho si dát velký pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Poslední lednový týden hodláte investovat do tělesných radovánek. Po sexuální stránce jste neuvěřitelně aktivní, mnohdy se tomu sami nestačíte divit. Jediná věc, na kterou si dejte pozor, jsou náhodné známosti na jednu noc. Nepřemýšlíte nad možnými následky. Je na čase se pořádně sexuálně odvázat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Ať jde o lásku nebo pracovní záležitosti, zatloukáte, co se dá. I když vás někdo může prokouknout, nebude mít proti vám žádné použitelné důkazy. Chystáte-li se do společnosti, přizvěte oficiální polovičku. Riziko potíží z nevěry je vysoké, ale vy si stejně nedáte říct. Ustojíte nevěru? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Poslední lednový týden probíhá velmi pokojně. Vodnářům se daří všechno, na co pomyslí. Drahá polovička potřebuje vědět, že je pro vás stále žádoucí. Místo vysvětlování a cukrování se na ní raději hned vrhněte. Šetřete energii a zvažte, co by mělo být aktuální prioritou. Milí Vodnáři, v milostném životě by vám mohlo něco uniknout. Co přesně? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) V lásce Rybám svitne naděje na lepší časy. Miláček to nechce zakřiknout, ale je rád, že se vám vrátila chuť do života. Musíte se pousmát, jak obyčejná je realita oproti tomu, co jste vykonstruovali v představách. Čeká vás velké překvapení. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články