Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Týdenní horoskop: Střelci musí nechat věci být, Kozorohy čeká otevřený rozhovor ve vztahu

zima, žena
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Hvězdy už mají na další týden zase jasno! Podívejte se, co je v nich psáno tentokrát a co jednotlivá znamení zvěrokruhu rozhodně nemine. Řešit se budou pracovní vztahy i nové lásky. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden budete mít co dělat, abyste ukočírovali, co jste si na sebe přichystali. Jste na sebe tak přísní, že i okolí se nestíhá divit. Vy však, jako vždy, máte svůj jasný cíl, za kterým si jdete. Více najdete v galerii.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci byste měli trochu zabrat, začínáte být opravdu pozadu. Váš nadřízený si toho brzy všimne. Pokud se budou snižovat stavy, mohli byste být první na ráně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte se od nikoho vyprovokovat, pečlivě uvažte každou svou reakci. Bouří se ve vás emoce a těžko hledáte klid. Záleží však jen na vás, jak se k celé situaci postavíte. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Únava vás zmáhá čím dál tím víc, vypadá to, že byste jen spali a poflakovali se. To vám však rozjeté projekty v práci určitě neumožní. Navíc byste mohli v lednu zaplakat nad výplatou. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Čekejte pohodový týden, ve kterém se nic zvláštního nestane. Naopak budete mít prostor promyslet si kroky, které už vám dlouho běhají hlavou. Možná je na čase posunout se dále. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zkuste si pečlivě nastavit chod domácnosti a rozdělení prací. Předejdete tak dohadování, které momentálně zatěžuje váš partnerský vztah a činí ho nestabilním. V galerii najdete váš tip na tento týden.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

O svém šéfovi si můžete myslet cokoliv, ale nedávejte to najevo. Nakonec peníze potřebujete a práci teď ke konci roku budete hledat stěží. Buďte vděční za to, co máte. Bude líp. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud budete tento týden mlčet, uděláte nejlépe. Někdo z vašeho okolí má podezření, že nejste úplně upřímní. Jen vy víte, kde je pravda a co za tím vězí. Dařit se vám však bude v pracovní sféře. Co dalšího vás čeká, najdete v galerii.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Změna, která vás v životě čeká, už je na spadnutí. Možná vám přijde stále ještě příliš daleko, ale začněte už teď připravovat věci, které k tomu potřebujete. Nezadaným se bude dařit také v lásce. V galerii najdete, co vás potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nekomentujte druhé, pokud vy sami neumíte danou práci udělat lépe. Neraďte a nechte si své názory pro sebe. Pokud upozorníte na chyby ostatních, nestanete se tím lepší. V galerii najdete, co tentokrát pomůže.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nevyřešíte to, nechte to být. To, co vás uvnitř tolik žere, je jen třešničkou na dortu vaší celkové nervozity. Ta má však původ úplně jinde, že? Zkuste začít tam, kde je spouštěč. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V lásce dokážete víc, pokud na to budete dva. Nebuďte sólisti a řešte věci se svým partnerem. Buďte otevření a komunikujte. Tentokrát se vám to opravdu vyplatí. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Související články

Další články