Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Střelci budou řešit nečekaný úkol, Vodnáři by si měli krýt záda

Střelci budou řešit nečekaný úkol
Zdroj: Pixabay
ASTRO

Co vám slibují hvězdy na přelomu ledna a února? Někoho čekají úspěchy na pracovišti, další se budou muset strachovat o místo. Přinášíme vám horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na týden od 30. ledna do 5. února 2023.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden si v práci kryjte záda, někdo vám bude chtít zkřížit plány do budoucna. Své nápady si nechte zatím jen pro sebe a představte je až ve chvíli, kdy budete mít všechno kompletně připraveno a ošetřeno.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop říká, že jestli máte nějaké výhrady ke své práci, neduste to v sobě, ale něco s tím dělejte. Navrhněte řešení svým nadřízeným a možná se budete divit, s jakým pochopením to přijmou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste to se svou láskou k práci nepřeháněli, zejména na úkor osobního života a volna. Ztracené chvíle s rodinou a přáteli zpět nevrátíte, ale dohnat je ještě můžete.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli máte pocit, že ten nápor povinností už přestáváte zvládat, pohovořte si o tom otevřeně se svými nadřízenými a pokuste se některé úkoly rozdělit mezi ostatní kolegy. Naložili jste si toho na sebe moc.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Můžete čekat zajímavou nabídku z míst, odkud byste ji nečekali. Je pravděpodobné, že vás nadřízený pověří důležitým úkolem, kdy byste se měli snažit splnit jej na maximum. Nebojte se požádat o konzultaci zkušenější kolegy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vůbec se nedokážete soustředit na práci. Pokud to jen trochu půjde, některé povinnosti raději odložte, ať ještě nenapácháte více škody než užitku. Doma relaxujte a snažte se nastolit pohodu a harmonii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli máte radost z nového pracovního úkolu, nemějte obavy vyslovit to nahlas. Příjemná atmosféra na pracovišti jen podpoří tvořivost ostatních kolegů a konečný úspěch na celém projektu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čekejte úspěšný týden. V práci přímo zabodujete a všechno se navíc odehraje před očima vašeho nadřízeného. Ještě k tomu vás mile překvapí kolega, u kterého byste to vůbec nepředpokládali.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že na vás kolegové v práci chystají nějakou kulišárnu. Nemusíte mít obavy, chtějí se vám jen odměnit za to, jak jste je posledně podrželi a pomohli jim vyřešit nastalý problém.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jestli máte pocit, že vás v práci brzdí pomalejší kolega, zkuste si s ním o tom otevřeně promluvit. Bude-li o to stát, poraďte mu, jak by mohl pracovat efektivněji. Zajděte si spolu na skleničku, prolomí to ledy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že než se dočkáte vytouženého volna, přijde od nadřízených nečekaný úkol, který budete muset vyřešit. Vězte, že to zvládnete úspěšně a s pocitem dobře odvedené práce navrch.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jestli máte pocit, že se někomu zalíbilo vaše pracovní místo, tak se na to jen nečinně nekoukejte, ale něco s tím udělejte. Zejména když se ten dotyčný dopouští podrazů a ohrožuje vaši důvěryhodnost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy