Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Střelce čekají divoké noci, Vodnáře žárlivé výbuchy

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Poslední zářijový týden bude ve znamení vášní, ale i pracovních stresů a proher. Někteří zrozenci zvýší svou expresivitu, jiní budou zmatkovat. Na co se musíte rozhodně připravit? A co budete muset zvládnout? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu dojde z vaší strany k vyjádření myšlenek a názorů, a proto to u vás doma, může být náročnější. Bohužel si nemůžete pomoct, protože slova přicházejí snadno a samy. A co vás čeká na poli pracovním? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Konstelace Slunce vám přinese pocit nejistoty. Tváříte se, jak všechno zvládáte, ale není to tak. I když si to nechcete připustit, potřebujete si s někým promluvit. A co singles? Jak na tom budou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V tomto týdnu budete trávit čas spíše mimo domov. Rozhodně uvažujte nad tím, že trochu zvolníte. Váš život se stává hodně hektickým. Dáváte přednost samostatné práci, ale měli byste uvažovat o změně. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, po víkendu se musíte soustředit na to, co daná situace vyžaduje. Váš pracovní režim ,,já za nic nemůžu“ už začíná vašeho šéfa pěkně štvát. Nesmíte se cítit neustále ukřivdění. A jak vám to bude klapat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, vibrace tohoto týdne zvyšují vaši expresivitu. Máte neuvěřitelnou představivost a silnou kombinaci dovedností, které se dají do práce při komunikaci. A co vás čeká ve vašem milostném životě? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V tomto týdnu se věnujte aktivitám, které jsou plodné a zvyšují vaši efektivitu a představivost. Plánování nebo vizualizace budou to pravé! V lásce jsou karty rozdány. Do čeho se nechcete zapojovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, na tento týden vám hvězdy předpovídají úspěch. A to nejen v lásce, ale i v zaměstnání. Čím více se propojíte s vašimi emocemi, tím dosáhnete lepšího poznání. Co byste měli rozhodně vyzkoušet? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto týdnu vás hvězdy nutí, abyste dosáhli toho, o co opravdu stojíte. Udělejte si čas, abyste se o své vyhlídnuté známosti, dozvěděli, co nejvíce. V práci neodkládejte projekty, na kterých jste dřeli. Budete k nezastavení, co od svého miláčka potřebujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, součástí tohoto týdne je velká dávka lásky, romantiky a sexu. Vášeň bude dlouhotrvající a sex si užijete jako nikdy. A to platí i pro singles. Ale, bude to ten pravý? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

V zaměstnání nebudete tak sebejistí, jako obvykle. Začnete zmatkovat a důležitý úkol, který dokončujete, se vám začne sypat pod rukama. Nebojte se požádat o pomoc! A co vám provede vaše láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden musíte počítat i s žárlivými výbuchy z vaší strany. Budete muset zvládnout vaše ego. Co ale jistě oceníte, je partnerova otevřenost v posteli. A jak si povedete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, přes týden budete své pocity vůči partnerovi rozeznávat tím dramatičtějším způsobem. Máte pocit, že vás nesmí ani na vteřinu ignorovat. V partnerství bude vyžadována loajalita. Dopřejte mu osobní prostor. A kam byste si měli vyrazit vy? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články