Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Střelce čeká peklo v práci, Lvi dají průchod skrytým vášním

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Vstupujeme do nového pracovního týdne. Zajímá vás, co přinese? Někteří se budou snažit dokázat svému nadřízenému, že jsou nejlepší. Někdy půjdete doslova přes mrtvoly! Jiní se nepohodnou se svým partnerem. Hvězdy vám prozradí, co dalšího vás v tomto týdnu čeká! Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, jdete doslova přes mrtvoly a svému šéfovi chcete ukázat, že jste nejlepší. Jste neuvěřitelně vytrvalí. Dejte si ale pozor na to, aby vaše snažení nebylo příliš urputné. Před čím vás hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, ve svém vztahu máte co vylepšovat. Hádky s vaší drahou polovičkou se stávají každodenní rutinou. Opravdu to takto chcete? O své lásce nemáte pochybnosti, tak proč ta zbytečná bouřlivá atmosféra? A co trápí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, v tomto týdnu vám hvězdy otevírají zajímavé možnosti v profesní sféře. Trochu si to zkomplikujete, ale jste pozitivně naladěni a usměje se na vás profesní štěstí. A co si uvědomí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Se svou láskou jste spíš na ostří nože. Nepohodli jste se a nemáte energii dávat váš vztah do pořádku. Ve svých pocitech se trochu melete. Příliš podléháte svým náladám, ale vaše citlivost vás nenechá odejít. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, vztahy na pracovišti budou vypjaté. Možná kladete přehnané nároky. Ve vztahu se cítíte sebejistí a vaše atraktivita nabírá na obrátkách. Vaše láska dá průchod skrývaným vášním. A co podniknou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny se tento týden dočkají zlepšení v pracovní sféře. Možná začínáte přemýšlet o změně? Ve vztahu jste spokojené a zjišťujete, jaké kvality vaše spřízněná duše má. Pokud se do vás někdo naváží, všímejte si svého. A co se vrátí nezadaným Pannám? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

První polovina týdne bude klidnější. V té druhé však můžete ranit city svého miláčka. A tak se pokuste neřešit nic zásadního. Raději se někam odkliďte a zapracujte na své kariéře. Co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden si máknete. Váš domov proměníte k nepoznání. Práce vás uklidňuje. Máte tvůrčího ducha. Váš miláček to ocení. Právě procházíte obdobím, kdy si perfektně rozumíte. Co se v tomto týdnu změní u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v práci vás budou brzdit nespolehliví kolegové. A taky, že si do nich rýpnete. I když na svého miláčka nebudete mít tento týden moc času, večery si vynahradíte a promilujete je. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, hvězdy vám tento týden slibují euforické zážitky. V práci vás čekají samé dobré zprávy a v lásce bodujete, jen singles si musí ujasnit, co chtějí. Vaši blízcí jsou však k vašim nápadům skeptičtí. Čím je musíte nakazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V tomto týdnu dokončíte všechny důležité úkoly, ale budete potřebovat načerpat energii. Vašeho miláčka samozřejmě neposloucháte, i když to s vámi myslí dobře. Kvůli napjaté atmosféře ho raději ignorujete. A co budou provádět singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, budete se chtít znovu vzdělávat. Proč? Máte strach z konkurence. Máte pocit, že potřebujete profesně růst. Hvězdy jsou na vaší straně. V lásce vám to klape, jste k nezastavení. A jak dopadne rande nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články