Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíry čeká zamilované období, Blížence problémy se zdravím

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Je před námi poslední listopadový týden! Tento týden vybízí Luna ve Štíru, abychom se ponořili do svých citů hlouběji. Zároveň přináší velkou zranitelnost. Vaše emoce budou extrémní a jen tak něco vás neuspokojí. Které znamení ukáže bezcitnost? A které bude mít strach ze zrady? To všechno, a ještě více se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu vás ovládne strach z opuštění. Vaše drahá polovička se k vám chová odtažitě, a vy okamžitě pomýšlíte na nejhorší. Budete podezíraví a špatně ovládnete své emoce. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, dostanete se do konfliktu s lidmi, kteří budou náladoví až agresivní. Vy byste se ale měli soustředit na naplnění svých cílů. V sexuální oblasti pociťujete nedostatečnost. A co budou tento týden přitahovat nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, hvězdy vás tento týden varují. Budete náchylnější k onemocnění. Zejména močové cesty vás mohou potrápit. Ve vztahu prožijete emocionální výbuchy. Své lásce se vyhýbáte. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, začátkem nového týdne vás přemůže majetnické chování. Ke svému miláčkovi se chováte bezcitně a žárlivě, což mu bude silně vadit. Vše začaté je potřeba v tomto týdnu dokončit. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, vaše myšlenky přeskakují od jedné ke druhé. Hvězdy varují především singles: Ve svém chování projevujete zlozvyky, které by se vašemu nápadníkovi nemusely zamlouvat. O povrchní vztahy však nestojíte. A co vás potká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, bezohledné zacházení s penězi vede k problémům. Většinou nebýváte lehkomyslní, ale blížící se Vánoce ve vás vyvolávají silné pokušení. V tomto týdnu však projevíte emoce, které vám pomohou v budování kariéry. A co ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu budete bojovat s citlivostí a sebelítostí. Váš miláček přišel se skvělou nabídkou, ale vy se bojíte riskovat. Ale nezapomínejte: Někdy risk je zisk. A co vás čeká na poli pracovním? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, ve vašem vztahu panuje krása a harmonie. Jste šťastní a pracovnímu vypětí se tak nepoddáváte. Jen si dávejte pozor, abyste své drahé polovičce neposkytovali takovou péči, která ji dusí. A jak si povedou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento týden pro vás bude zatěžkávací zkouškou. Budete mlčenliví, a vaše okolí tak, jen těžko pozná, jakou bolest v sobě ukrýváte. Svého partnera potřebujete, ale jinak se nechcete stýkat s jinými lidmi. A co singles? Budou na tom lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu byste se měli dokázat uvolnit a na chvilku si zadovádět. Přizvěte k tomu i svého partnera. Vaše láska je přirozená a umíte vzájemně naslouchat svým argumentům. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vaše svérázné názory vyvolávají napětí v rodině. Přizpůsobivost bude v tomto ohledu výhodou. Ve vztahu budete muset čelit vlastním chybám. A jakou stranu zvolí nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, svému partnerovi dáváte najevo, že chyby se neodpouští. Nepřemýšleli jste někdy nad tím, že vaše upjatost jej omezuje? Vztah není o přeměně druhého k obrazu svému. Zkuste být tolerantní. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články