Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíry čeká romantika, Raci podlehnou emocím

Je váš partner věčné dítě?
Zdroj: pinterest
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Tento týden budeme emočně vypjatí. Čeká nás Svátek zesnulých, a s ním spojené vzpomínky i černé myšlenky. Ale to nebude zdaleka všechno. Co čeká jednotlivá znamení ve vztazích? K čemu se odhodlají Blíženci? Na koho narazí Lvi? A co dalšího si pro vás připravily hvězdy na tento týden? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, ve vašem vztahu je to jako na houpačce. Nehodláte tolerovat cokoliv. Budete se snažit příjemně odreagovat, ale černé myšlenky vás stejně doženou. A co v tomto týdnu čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, tento týden pro vás bude frustrující. Neumíte se dostat do klidu a své drahé polovičce to dáváte pořádně ,,sežrat“. Máte pocit, že vás okolí neumí ocenit. V práci vám to bohužel způsobuje potíže. I singles budou na dně? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v tomto týdnu se odevzdáte společné jízdě se zajímavou osobou. I když vám hvězdy přejí, musíte jít štěstí naproti. Ve vztahu se cítíte jako na horské dráze. Co je nyní na místě? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, blížící se Dušičky jsou pro vás vždy velmi citlivým obdobím. V tomto období přijímáte zodpovědnost i za ostatní a snažíte, aby bylo vše dokonalé. Ve vztahu malinko pokulháváte, ale vše se vrátí do starých kolejí. A jak na tom budou singels? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto týdnu potkáte někoho, kdo vás bude inspirovat. Daná osoba vás podpoří ve vašich plánech a v žádném případě na vás nebude tlačit. Ve vztahu byste měli být opatrní. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, začínají vás dohánět černé myšlenky. Ty však rychle vyženete z hlavy a bude se věnovat svému miláčkovi. Nechcete si dělat potíže. V práci vám to půjde od ruky. A čemu se budou bránit nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu se vášnivě potkáte s novou známostí. Ostatní věci budete vidět tragicky. Máte pocit, že se vám nic nedaří, a že jste na všechno samy. O co se i přesto postaráte? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, i když pro vás bude tento týden náročný, začíná vám svítat na lepší časy. S důležitými pracovními úkoly se poperete statečně. Se svým partnerem vyrazíte za lákavým dobrodružstvím a příjemně se odreagujete. I singles se budou mít skvěle? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v tomto týdnu se na svého partnera budete zlobit neoprávněně. Máte starostí nad hlavu, ale i váš partner se zapojuje a pomáhá vám. Nebuďte tak přísní! Co by neměli dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu je nutné, abyste si správně rozvrhli pracovní úkoly. Ke svému nadřízenému nemáte důvěru, ale zadané úkoly přijímáte jako výzvu. A jak vám to bude fungovat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento týden bude velmi tajemný. Některá tajemství si proto nechávejte pro sebe. Singles okouzlí a zalíbí se více protějškům. V práci se posouváte správným směrem. A k čemu musíte dojít ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, zadaří se vám a poznáte vtipnou a energickou osobu. Hrozí vám ale problémy v práci a budete řešit nejasnosti ve smlouvě. Nebojte se vystrčit drápky a dosáhnout tak svého. A jak vám to bude klapat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy