Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíry čeká milostný kolotoč, Lvy finanční bouře

+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
První říjnový týden je před námi! A co nám přinese? V práci vás někdo překvapí, ale zároveň nebudete umět překousnout některé prohry. Někteří zrozenci se potkají se zajímavými protějšky a milostné vztahy tak dostanou pořádné grády. Jaké další zajímavosti vám hvězdy na tento týden předurčily? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu se vám vaše drahá polovička bude nějakým záhadným způsobem vyhýbat. Budete tak zjišťovat, co za tím je. Singles budou oddaní, a co budou prožívat vytříbeně? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

V tomto týdnu si projdete horkými chvilkami. Většinu svého času trávíte pracovně a své nové známosti nemáte, co nabídnout. Ve vztazích jste ale díky bohaté fantazii na vrcholu. A jak se vám povede v zaměstnání? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, po víkendu nebudete moc odpočatí, a tak vás psychický stres velmi vyčerpává. Ani singles nenacházejí někoho, kdo by je uspokojoval. A co vás čeká a nemine, ve vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, tento týden vás čeká vášnivé období. V práci jste precizní a vynalézaví a jste dobře naladěni na nové pracovní úkoly. I ve vztazích se vám daří, protože váš sexuální život je hodnotný. A jak se bude dařit nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V prvním říjnovém týdnu vám bude chybět dostatek empatie a něco se vám nepovede tak, jak jste předpokládali. V práci to mezi vámi a vašim nadřízeným vře. Ve vztahu prožíváte stereotyp, ale před čím hvězdy důrazně varují? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu se vyslovíte ze svých citů. Vaše nová známost na to možná není připravena a může reagovat překvapeně. To se vás samozřejmě může dotknout. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V tomto týdnu dostanete skvělou příležitost vyjednat výhodnou smlouvu. Díky společenským akcím, které vás v týdnu čekají, je pravděpodobné, že prožijete románek na jednu noc. A co čeká zadané Váhy? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, osoba, kterou v tomto týdnu potkáte, s vámi může pěkně zatočit. Takovou milostnou energii jste nečekali. I zadaní si přijdou na své a čeká je období plné lásky. A co můžete očekávat v zaměstnání? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Tento týden vám přijde do cesty inspirativní osoba, kterou oslovíte jako první, a nebudete litovat. Už dlouho jste nezažili takové souznění. A ve vztahu? I když máte jisté výhrady, čeho budete schopni? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v tomto týdnu to nebude úplně růžové. Hvězdy předpovídají hádky s partnerem. Chyba je vždy na obou stranách, ale tentokrát jste ke svému miláčkovi příliš kritičtí. A jak si povedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto týdnu vás hodně potrápí finance. Budete muset zatnout zuby a začít šetřit. Ve vztahu se umíte vzájemně podpořit a zažijete hezké chvilky. Co vás ale čeká v práci, a na co se musíte připravit? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tento týden zacházejte se svou energií opatrně. Váš miláček by to nemusel rozdýchat. Soustřeďte se spíše na práci a svou energii investujte do ní. A co čeká singles Rybky? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, kdy vás potká velká láska napište SMS ve tvaru EXT11 na telefonní číslo 904 30 46.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články