Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíři se bláznivě zamilují, Střelci vyvolají žárlivou scénu

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Je před námi první červencový týden a hvězdy už vědí, jak na tom budete. Některé zrozence čekají nové milostné zkoušky a jiné citové odloučení. Zkuste v tomto týdnu zapracovat na vaší spokojenosti. Dostanete šanci věci lépe pochopit. Co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, ke své rodině se snažíte přistupovat maximálně zodpovědně. Chcete šťastnou rodinu. Váš partner by měl proto pochopit, že i vy si potřebujete odpočinout. Co budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, hvězdy vám tento týden přejí. Horké letní noci si budete užívat po boku své nové známosti a bude to stát za to! A vaše drahá polovička vám přizpůsobuje plány tak, abyste byli spokojeni. Na co byste si ale měli dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Horké letní dny ve vás vyvolávají nové sexuální pokušení. Máte chuť se neustále sbližovat. Je vám v podstatě jedno kde a s kým. A proto, abyste se nedostali do problému, vyrazte někam za zážitky. Kam? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, jste ve velmi dobré fyzické i psychické kondici. Potřebujete si pouze utřídit myšlenky, protože ve vztahu vám to trochu skřípe. Hvězdy radí: nebojte se odloučení. Jak si tento týden užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Máte vybraný vkus. Exotika, kterou jste letos vybrali, je prostě top. Pomalu začínáte sepisovat seznam na dovolenou. Vaše drahá polovička ví, že potřebujete mít vše pod kontrolou, ale uberte! O co si jinak koledujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vy i váš partner nejraději trávíte svůj volný čas v přírodě. Tento týden si ještě od práce neodpočinete, ale teplé letní večery jsou vaše. Na co byste si měli dát pozor? Vesmír vám radí, abyste nepřijímali problémy ostatních za své. A co nepříjemného čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váš miláček špatně nese, že vám každá příležitost uniká mezi prsty. Nebude vám nic vyčítat. Jen už nechce být rozhodčím mezi vámi a vaší nerozhodností. A co by měli udělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, zkuste i vy začít řešit rodinné problémy. Nenechávejte všechna rozhodnutí na vaší spřízněné duši. Potom si nemůžete stěžovat. Škodíte tím sobě i vašim nejbližším. Co zažijí singles Štíři? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, odpočítáváte dny, kdy konečně vyrazíte na dovolenou. Hvězdy vám přinášejí zajímavé milostné příležitosti, a to jak zadaným, tak singles. Do svých partnerů a idolů se zamilováváte stále víc. Ani menší žárlivá scénka není na škodu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Začínáte být skeptičtí a přestáváte věřit slibům. Ale nezapomeňte: váš vztah bez komunikace nepokvete. Vraťte se zpátky na začátek a vyřešte svůj problém. A jak to máte s penězi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vymyslíte úžasný odpočinek pro vás a vašeho miláčka. Ale? Styl jeho reakce vás naštve. Čekali jste daleko více nadšení. Spolkněte hrdost a vezměte si ho do parády. A co zkouší singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V tomto týdnu máte konečně naplánováno volno. V práci ale nastanou nečekané komplikace. Nenechte se však od vaší dovolené odradit. Kolega ví, jak vás zahnat do kouta. A jak se vám povede ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články