Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíři budou hřešit, Býci potkají novou lásku

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Začíná nový týden, a tentokrát budeme pod vlivem úplňku ve Střelci. Některé zrozence překvapí divoké hrátky, a jiní budou nepříjemně rozladěni. Budete mít šanci říkat pravdu. A co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Vaše negativní postoje vašemu milostnému životu nesvědčí. Rozladí vás prakticky cokoliv. Ani vaši kolegové neví, na čem jsou. Jaký týden budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, pohybují se kolem vás zajímaví protějšci. Kdo se vám zalíbí, toho dostanete. V manželském soužití máte na vrch. V dobrém slova smyslu. Váš miláček si vás váží. Jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše ochota riskovat, se vyplatí. Ani u svého drahé polovičky nemusíte hledat podporu. Pro ni je to samozřejmost. Cokoliv podstatného budete mít na srdci, to řeknete. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš týden bude malinko vyostřený. Ale nakonec vše dobře dopadne. Svou pravdomluvností a fantazií změníte váš vztah k lepšímu. Pusťte se do sdílení pravdy právě teď. A co se probouzí v nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner1

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, konečně se začnou vaše dřina a úsilí vyplácet. V zaměstnání jste nyní number one. I vaší drahé polovičce dokážete vykouzlit úsměv na rtech. A co se přihodí nezadaným Lvům? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V příštích dnech budete vyzařovat kouzlo, kterému váš miláček nedokáže odolat. Jak zareagujete? Necháváte se samozřejmě přemlouvat. V práci ale ústupky dělat nebudete. Do čeho se nenecháte navézt? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Vaši blízcí přinášejí tento týden nevrlou atmosféru. Nepanikařte. Všechno nakonec záleží na vás. Vlivem této situace nebudete příjemně naladěni, a tak nakazíte svého drahouška. Na co by si měli dávat pozor singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, pokud budete chtít něco skrývat, tento týden, se vám to nepovede. Pravda vyjde najevo. Proto si možné milostné skotačení mimo domov, dobře rozmyslete. Jak se s úplňkovým týdnem poperou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vaše pečlivost a zručnost se bude hodit v posteli. Na milostném poli jste v sedmém nebi. Lidé vás mají rádi, děláte, co můžete. Nechejte se i pochválit. Jak prožijí tento týden singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, bádáte až moc. Pravda vlivem úplňku stejně vyjde najevo. Váš idol vás nutí ke změnám. Pro vás budou pozitivní, pro něj však už méně. Počkejte si na víkend. Tam vám hvězdy prozradí, koho potkáte. A co v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Problémy se neztratí jen tak, sami od sebe. Vaše city jsou jako na houpačce a vaše chování se možná odrazí i na vašem milostném životě. Singles mají plnou hlavu starostí. S čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, zdá se vám, že si váš nový objev neváží toho, co pro něj děláte. A tak raději začnete rozmazlovat sami sebe. Zadaní to budou umět rozbalit. A jaké úkoly vás čekají v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články