Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štíra čeká pekelný týden, Kozoroh poruší sexuální tabu

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Vstupujeme do druhé poloviny měsíce a startuje nový týden. Snažíte se ze všech sil dokázat svému okolí, že jste v něčem výborní. Někdy však jdete doslova přes mrtvoly a vaše snažení je příliš urputné. Pokuste se trochu ubrat na plynu a uvidíte, že vše půjde daleko snáz. Jen příliš neslevujte ze svého cíle. Dejte si však pozor na závistivce. Hvězdy vám prozradí, co vaše znamení čeká v tomto týdnu! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Skončilo období, kdy jste jednali podle toho, co vám zrovna přišlo na mysl. O svých krocích přemýšlíte do hloubky, což přinese pozitivní odezvu v zaměstnání i soukromí. Hlavně v mezilidských vztazích bude co vylepšovat. Pokuste se zůstávat nad věcí. V první polovině měsíce procházela láska bouřlivou atmosférou, o to víc oceníte dnešní rutinu. Potřebujete na chvíli vypnout. Jak budete vycházet se svým šéfem? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Druhá polovina měsíce bude pro Býky mnohem příjemnější, než byla ta první. V zaměstnání se vám otevírají nové příležitosti a rozhodně byste je neměli nechat u ledu jenom kvůli tomu, že si dostatečně nevěříte. V životě se má přece zkusit všechno! Na pracovních úkolech dřete jako kůň a jste neuvěřitelně vytrvalí. Ostatní kolegové mají o výsledku pochybnosti, vy nikoliv. Jakou dohru budou mít hádky s vaší drahou polovičkou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, v dalším únorovém týdnu otevírají hvězdy téma komunikace v rodinném i pracovním kruhu. Pokud vám něco není po vůli, neskrývejte to. Díky diplomacii dosáhnete stavu, který vyhovuje všem zúčastněným. Dokonce i osobám, s nimiž jste se dříve nepohodli. Kolegové za náhlou změnou vašeho chování hledají nějakou čertovinu. Nedivte se, když jste spolu byli spíš na ostří nože. Co čeká singles Blížence? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci zažili neslavný start roku, a tak je potěší, že teď dojde k zásadnímu zlomu. Konečně se vám daří jak na poli lásky, tak v profesních záležitostech. Kvůli negativním zkušenostem jste opatrní a čekáte, z jakého rohu na vás vybafnou problémy. Potřebujete načechrat sebevědomí a přesvědčit se o tom, že opačnému pohlaví máte co nabídnout. Víc se věnujte sami sobě. Za co nejvíce utrácíte? A jak je na tom vaše peněženka? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, ještě než se únor překulí do poslední dekády, zkuste své profesní štěstí. Nyní máte příležitost vyzkoušet věci, k nimž byste jindy nenašli odvahu, čas nebo třeba energii. Vesmír vám nebrání ani v osobním růstu. Co jste se vždycky chtěli naučit? Ačkoliv jsou vztahy na pracovišti vypjaté, hádkám se snažíte vyhnout. Velkou roli sehraje pozitivní naladění, jímž oplýváte. Jak to bude vypadat na milostném poli tento týden? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny neprožívají špatný měsíc a další pozitivní zprávou je, že v tomto týdnu se dočkáte i vylepšení v pracovní sféře. Nalijte si čistého vína a přiznejte, že jste toho zatím moc nestihli. Teď se ale ztracená chuť do práce vrací a jste k nezastavení. Přející trigon Marsu vám nedovolí odejít od rozdělané práce. Radujete se z cílevědomosti a bystrého myšlení. Jen tak dál. Najdete tento týden svůj vysněný protějšek? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

První polovina února byla pro Váhy skutečně jako na miskách vah. Tentokrát se ale jazýček vychyluje k pozitivním událostem. V zaměstnání se kolegové přestanou navážet do vašich povinností a budou si všímat svého. Je příjemnou změnou mít volné ruce. Atraktivita se vám nedala upřít ani v uplynulých dnech, teprve teď ji dokážete využít ve svůj prospěch. Cítíte se sebejistí. A jaké bude v týdnu pracovní klima? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, zatímco vy se chcete bavit, váš ctitel bere začínající známost vážně. Byla by škoda ranit jeho city. Určitě stojí za víc! Na pracovních výsledcích Štírů není možné najít nic negativního. Totéž se bohužel nedá říct o vystupování vůči nadřízeným. Pokuste se neřešit nic zásadního, pouze byste přiživovali nedávné konflikty. Co se v tomto týdnu změní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Na pracovišti vás budou brzdit zasnění kolegové, kteří se nedokážou soustředit na jedinou povinnost. Tedy aspoň takhle to vidíte vy. Považujete se za jediného slušného pracanta v kolektivu. Nejdříve do nich všemožně rýpete, později je ignorujete. Asi nevyhrajete titul nejsympatičtějšího spolupracovníka měsíce. A co láska? Dojde tento týden na randíčko? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Nálada Kozorohů stoupá. Mars ze znamení Býka slibuje euforické zážitky a štěstí na všech frontách. Pozitivní myšlení k sobě přitahuje samé dobré zprávy, a tak se můžete těšit na týden, kdy se vám daří. Stačí si jen ujasnit, čeho chcete dosáhnout. Umíte na svou stranu získat nadřízené, klienty i kolegy. Dobrá nálada je totiž nakažlivá a navíc umíte ve své profesi chodit. Jak se tento týden projeví vaše sexuální vášeň? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V tomto týdnu velmi záleží na tom, jak ukázněně jste se chovali v první polovině měsíce. Hvězdy radily načerpat energii do zásoby a dokončit všechny důležité úkoly. Pokud jste je neposlechli, snadno se vyčerpáte. Kondice se pomalu, ale jistě zhoršuje. Jste ochotni utratit spoustu peněz za vitaminy a potravinové doplňky. Bohužel jejich efekt není takový, jaký předpokládáte. Co provádíte vaší drahé polovičce? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Začátek týdne je jako stvořený pro osvojení nových znalostí a zkušeností. Studentům půjdou informace snadno do hlavy. Pondělí je také ideální den k závěrečným zkouškám i přijímacím testům. Vydáte ze sebe to nejlepší. Na pracovišti se nebojte změn. Cítíte, že se vám otevírají netušené obzory. Profesně se chcete i nadále vzdělávat, aby na vás časem nedosáhla konkurence. Co vás trápí v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články