Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Štír si překazí románek, Panny čeká jarní úlet

+ Dalších 9 fotografií
astro
Máme před sebou poslední březnový týden, který bude plný milostných dobrodružství a nečekaných zvratů. Hvězdy vám vzkazují, že budete muset tento týden učinit nějaké změny nějakým konkrétním způsobem, najít v sobě pokoru a upřímně to udělat. Dostanete prostor pro uskutečnění nových cílů, pro vyjádření se a pro kreativitu. Co si hvězdy nachystaly pro jednotlivá znamení? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento týden vám Venuše dohodí novou známost. Půjde o románek jako z těch největších filmových slaďáků. Taky se dočkáte finančních prostředků, na které jste tak dlouho čekali. Sláva. Ale s aktualizací raději vyčkejte! Aktualizací čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, příštích pár dnů se budete cítit jako sexuální vládcové. Jste nyní v magickém módu, ve kterém přitahujete druhé pohlaví. Hvězdy vám schvalují i online seznamky. Vykašlete se tento týden na pracovní večery a užívejte si. Čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Připravte se! Tento týden se konečně dostanete na vrchol. Dosáhnete vytoužené kariérní mety. Hvězdy vám budou přát, jen radí: Nežertujte! Budete muset projednávat důležité obchody. A legrace v tomto případě není na místě. A co láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, Venuše vám vnese do života dobrodružství, ale i návraty. Přemýšleli jste o návratu do školy? Doplnění vzdělání? Kurzu? Teď je ta pravá příležitost pro vás! Můžete proměnit svou fantazii v realitu. Ale co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V novém týdnu máme dobrou zprávu pro nezadané Lvy. Využijte tento týden pro milostné aktivity, tím, že se vydáte na pár nočních lovů. Předveďte své flirtovací a sváděcí zbraně, abyste se dostali ke sladkému závěru. A co zadaní Lvi? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Měli byste se podílet na spoluorganizování společenských a kulturních akcí. Máte šanci, že se potkáte s někým, kdo má společné zájmy. Čeká vás prostě jarní úlet se vším všudy – rozkoš, intenzita i kreativita. Co udělá partner zadaným Pannám? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Tento týden byste měli věnovat pozornost péči o sebe, své tělo. Jezte zdravě, odpočívejte, relaxujte, zajděte si na masáž. Je to nyní pro vaše zdraví důležité. Vaše tělo bude efektivněji pracovat. Co vás bude motivovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, měli byste přestat vyvíjet nátlak na tu kočičku od vedle, co se vám tak líbí. Snadno ji vylekáte a už si ani neškrtnete. Vsaďte spíše na romantiku. Dělejte všechny maličkosti, o nichž víte, že je ženy milují. Co ovlivní vaše snažení? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Výbušný Mars vás tento týden dostane do sporu s vaší drahou polovičkou. Nechte ji mluvit bez přerušování, zkuste naslouchat. Sdílejte s ní své pocity. Pro váš vztah je to nyní hodně důležité. Přestanete se tak točit v bludném kruhu. K čemu vám hvězdy dávají svolení? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, ne všechno musí být praktické. Zábava je zábava. Vykašlete se na přesčasy a vyrazte na nějakou společenskou či kulturní akci. Váš společenský život je téměř na nule. Zkuste prezentovat své nejlepší já. A co váš milostný život? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Na tento týden musíte mít plán! Jinak váš milostný a pracovní život bude jeden velký výbuch. Naplánujte romantiku, udělejte si pořádek v papírech. Na obzoru je i možnost nového zaměstnaní. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Hvězdy vás vyzývají, abyste byly přímější ve svých touhách. Do života se vám začne vkrádat charismatický protějšek s obrovským sexappealem. A je jen na vás, zda budete spolupracovat, nebo si ho necháte proklouznout mezi prsty. Čeho máte zanechat? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články