Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby zatouží po mateřství, Štíry čekají překážky v práci

Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Další listopadový týden bude ve znamení lásky, ale i výbuchů emocí. Zatímco někteří zrozenci budou hořet touhou, jiní budou nezvladatelní. V tomto týdnu budete mít práce nad hlavu, ale zažijete i příjemné chvilky s přáteli. Co si pro vás hvězdy připravily? A co budete muset překonat? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v pracovní oblasti táhněte s kolegy za jeden provaz. Individuální přístup by se vám nemusel vyplatit. V milostném životě budete mít v tomto týdnu hned několik nápadníků. A jak na tom budou zadaní Berani? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, konstelace Měsíce se momentálně podepisuje na vašem zdraví. Nejste v dobré kondici a ještě pár dní to tak bude. Vaše libido je na nule, ale vaše drahá polovička vám to tentokrát odpustí. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, šéf bude tento týden prudit, ale vy si z toho hlavu neděláte. Vaše pracovní povinnosti házíte za hlavu a raději se setkáte a poklábosíte se svým nejlepším kamarádem. Na co byste ale měli myslet? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, zkuste ukočírovat své libido. Váš partner vám dá najevo, že jste nezvladatelní. Vyzařuje z vás sexappeal a jste sebevědomí. Asi se vašemu miláčkovi nebude líbit, kolik zajímavých protějšků se kolem vás motá. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto týdnu vás čekají důležité kroky v lásce, ale i v kariéře. Dokážete se se ctí poprat o svou lásku a váš soupeř si ani neškrtne. V práci budete středem pozornosti, váš nadřízený je dobře naložen, takže…co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto týdnu hvězdy rozhodnou o vašem milostném životě. Vy ale nemáte na seznamování ani pomyšlení. Ovšem, každá aktivita je vítána. Co vy na to? A jak se budou mít zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto týdnu vám hvězdy radí, abyste vhodně volili slova. Nečekejte ale než zahřmí a v práci udělejte radikální změnu. Svého partnera zkuste popostrčit k novým hrátkám. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, Slunce ve vašem znamení vám dává chuť si s někým pořádně zadovádět. Singles dostanou příležitost. Zadaní by si tuto šanci měli nechat raději ujít. Co vás ale bude trápit? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vaše pracovní mise bude v tomto týdnu úspěšná. Potrápí vás hledání nové lásky, ale nebuďte smutní, už koncem týdne se dočkáte něčeho výjimečného. A jak na tom budete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v milostném životě jste na koni. Z vašeho partnera se vám stále podlamují kolena, což je po takové době, skvělá zpráva. Pracovní úkoly vám však dělají vrásky na čele a ubírají vám energii. A co čeká nezadané Kozorohy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vašemu vztahu sice nechybí erotická jiskra, ale své pracovní problémy si vylíváte právě na svém miláčkovi. Takže v tomto týdnu očekávejte výbuchy emocí, ale i nezapomenutelné chvíle v posteli. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto týdnu budete tak trochu povrchní. Peníze jsou pro vás nyní hlavní láskou. Své nové nápadníky si rádi kupujete, ale pozor, číhá na vás i nebezpečí ve formě podvodu. A co prožijete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články