Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby se pohádají, Býk se psychicky zhroutí

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
horoskop
Další podzimní týden je opět tady a s ním i neskutečná dávka emocí. V tomto týdnu nás čeká celkem náročný úplněk, takže by na sebe všechna znamení měla dávat pozor. Co vás podle hvězd čeká? Náš týdenní horoskop vám napoví, jak to doopravdy bude.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Berani by neměli zapomenout na úřední záležitosti. Pokud už delší dobu odkládáte návštěvu důležitého úřadu, tentokrát to nehoďte na druhou kolej. Nemuselo by se vám to totiž vůbec vyplatit a mohli byste si zadělat na opravdu velký malér. Dej si pozor na svůj kritický den, kdy váš čeká? Najdete více v galerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk měl celkem náročné období, které ho dostalo až na pokraj sil. Měli byste tento týden hodně odpočívat, jinak se naprosto zhroutíte. Úplněk je ve vašem znamení, takže energie bude opravdu těžká. Odpočívejte! Víte, jaký den musíte odpočívat? Najdete to ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blížence čeká rekonstrukce bytu. Začněte pořádným naplánováním, ať na něco nezapomenete. Na papír si dejte všechny své výdaje, které za nový kabátek bytu dáte. Co byste však vůbec v bytě neměli předělávat?. Jinak si neužijete vůbec sex! Více ve fotogalerii!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raka čekají pořádné změny. Do vašeho života vstoupí nové a nevšední věci, které jste si už dlouho přáli. Změnu uvítáte s vřelou náručí a budete si ji náležitě užívat. Jaký bude váš nejlepší den týdne: Dozvíte se v galerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lva čekají náročné časy. Úplněk v Býku bude s jeho emocemi hodně lomcovat. Měli byste se snažit neplýtvat svou energií na zbytečné věci. Raději odpočívejte, jinak budete na konci týdne úplně vyřízení. Nejzákeřnější den v týdnu: Není to pondělí ani pátek, najdete ho v galerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Chladné období si pro Panny vybere svou daň. Hvězdy vám radí, abyste se teple oblékali, jinak vás čekají dny strávené v posteli. Ůplněk vás také nabádá, abyste si nakoupili bylinkové čaje a pořádně se prohřívali i zevnitř. Jaká bylina vám nejvíce pomůže? Ve fotogalerii se dozvíte více.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Znamení Vah zažije tento týden pořádnou stagnaci. Ve vašem životě je nějaký problém, který vás již delší dobu trápí. V období úplňku to však nevyřešíte, takže se snažte své myšlenky koncentrovat na něco jiného. Co vám pomůže? Vše se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír by si mohl konečně na konci října splnit své sny. Nezapomeňte na to, že důležité je to, že to chcete vy a ne okolí. Dejte si pozor, abyste se nenechali ovlivnit ostatními. Jaký den bude ten pravý pro splnění snu? Zjistíte v galerii!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelce v období úplňku v Býku čeká hodně práce. Resty, které jste nestihli minulý týden se pořádně nakupí a vám nezbyde nic jiného, než si na ně pořádně sednout. Jedna změna vám na konci týdne zlepší den a uvolní od pracovní zátěže. Jaká to bude? Dozvíte se pod svým obrázkem v galerii.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.) Kozoroh nebude mít zrovna příjemný týden, při úplňku se opět ukáží staré karmické zátěže, které zatím nevyřešili. Je na čase opravdu důkladně zhodnotit svůj partnerský život. Vyhovuje vám? Jste šťastní? Více ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář by se tento týden měl zaměřit hlavně na sport, vaše tělo vám nejen poděkuje, ale hlavně díky vyplaveným endorfinům se budete cítit skvěle. Do období úplňku vstoupíte s nabitou energií, kterou budete předávat i dál. Chcete vedět, kdy svou energii použijete na sexuální radovánky?

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby by si měly dát pozor hlavně na spor se svými blízkými. Je velmi pravděpodobné, že vaše emoce budou ve středu velmi negativní. Snažte se tomu předcházet, jinak se nepěkně pohádáte se svým dlouholetým kamarádem. Kdy naopak zažijete super den?

Související články

Další články