Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Ryby pohltí nákupní horečka, Raky čeká velká láska

Horoskop na tento týden: Raky čeká velká láska
Zdroj: pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Přinášíme horoskop na následující týden! Konečně nám začíná pravé léto a spolu s ním přichází uvolněnější atmosféra. Proto i práce pro nás přestává být tak důležitá a soustředíme se hlavně na odpočinek. Už víte, co čeká tento týden právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se vám podaří mnoho pracovních úspěchů, které povedou přesně k vašim stanoveným cílům. Vytrvejte! V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vyhněte se nákupní horečce! Vaše myšlenka, že potřebujete nový šatník na léto, by vás mohla přijít pěkně draho. A navíc to ani není pravda. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud ještě stále hledáte přivýdělek, tento týden je ideální čas, jak svou situaci zlepšit. Využijte své kontakty a najděte si činnost, která vám půjde. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nálada ostatních vás bude ovlivňovat mnohem více, než byste sami chtěli. Zkuste se však zamyslet nad tím, proč tomu tak je. Co za tím skutečně stojí? V galerii najdete, co dalšího vás tento týden čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vy už jste se tak naučili být neustále ve stresu, že ani neumíte mít chvíli klid na duši. Přitom právě tohle byste momentálně potřebovali nejvíc. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud jste nezadaní, máte velkou šanci, že tento týden potkáte velkou lásku! Mějte oči otevřené a přijímejte nové výzvy. Vyplatí se to. V galerii najdete, co vás tento týden nemine.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud máte na tento týden v plánu manuální práci u sebe doma, nebojte se požádat přátele o pomoc. Budete překvapení, kdo všechno přijde! V galerii najdete váš tip na tento týden.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Budete ve svém životě zvažovat určité změny. Ty by se mohly týkat bydlení nebo partnerského vztahu. Jen pozor, abyste se neunáhlili. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud se budete snažit tento týden soustředit na dobré skutky, karma vám to velmi brzy vrátí. Vesmír funguje jako zrcadlo. Co dáte, to se vám vrátí. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Používejte tento týden vaši intuici o něco více než strohý rozum. Správně vidíme hlavně srdcem, vzpomínáte? Někde uvnitř cítíte, co máte udělat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nejen hvězdy vidí, že už opravdu potřebujete dovolenou. Nezapomínejte, že život není jen práce. Naopak partner by vás mohl tento týden příjemně překvapit. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohy hvězdy varují před unáhlenými rozhodnutími. Řešíte vše s horkou hlavou a pak to takhle dopadá. Pokuste se urovnat nepořádek, který kolem sebe máte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy