Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: RYBY pocítí výbuchy vášně, VÁHY dostanou nůž na krk

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Další březnový týden bude ve znamení protipólů lásky. Zatímco některým zrozencům se srdce rozhoří touhou, budou neodolatelní a nezvladatelní, ti ostatní ještě setrvají v zimním spánku a nic s nimi nebude. I když máte v tomto týdnu práce nad hlavu, musíte si najít čas na dovolenou, kávu s přáteli, či příjemnou chvíli. Konstelace Měsíce k Marsu si to žádá. Jaké další kroky budete muset zvládnout? Co si pro vás hvězdy připravily? A co vám radí? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, snažte se hrát fair play. Táhněte s kolegy za jeden provaz. Rebelanství by se vám nemuselo vyplatit. V milostném životě to budete mít jako na houpačce, ať jste zadaní, nebo single. Každopádně vám hvězdy radí myslet na budoucnost a možné následky. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Konstelace Měsíce k Marsu se vám nyní podepisuje jak na poli pracovním, tak milostném. Šéf bude tento týden prudit, ale dokáže ocenit vaši snahu. Láska vám neustále hází klacky pod nohy. Co budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Další březnový týden pro vás nebude tak otravný jako ten minulý. Hvězdy vám přejí. Své pracovní povinnosti musíte zvládnout, na kolegu se nečertěte, nemůže za to, že nestíháte. V intimním životě budete na vrcholu! Co se bude dít? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, čekají vás důležité kroky nejen v lásce, ale i v kariéře. V práci máte důležité jednání, které stojí jen na vás. Nebojte, hvězdy předpovídají úspěch! A na co se můžete těšit v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento týden vybízí Lvy k pokoře. A to zejména v práci. Váš nadřízený nebude dobře naložen, je třeba vhodně volit slova. Žádné vyskakování vám hvězdy nedoporučují. Oproti minulému týdnu, kdy jste neměli na seznamování ani pomyšlení, nyní hýříte sexappealem. Co vám to přinese? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Venuše ve Vodnáři vám pomáhá v milostných krocích. Díky této konstelaci se dokážete poprat o svou lásku a sokyně si ani neškrtne. Zkuste svého partnera trochu popostrčit, jeho aktivita je vítána. Co na vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, vesmír vás donutí k radikální změně. Musíte učinit rozhodnutí v partnerství. Buďto jej posunete, jak se říká, dál, nebo to můžete ukončit. Vše je nyní ve vašich rukou. Takže svatba nebo rozvod? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Mars v Býku vám tento týden bude ubírat energii. Jste vyčerpaní a bez nálady. Proto důležité projekty raději odložte. Hvězdy radí, ať si vezmete pár dní dovolenou. Nemějte obavy, kolega vám vaši pracovní misi nepokazí. Co budete prožívat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nebuďte smutní, že hledání nové lásky bylo doteď neúspěšné. Tento týden se vše změní. Z osoby, kterou potkáte, se vám budou podlamovat kolena a budete si skvěle rozumět. Jaké starosti budete mít v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Peníze jsou pro vás nyní hlavní láskou a životní odměnou, sypou se ze všech stran a není jich málo. Jen nezapomínejte, Kozorozi, že bohatství nemusí být trvalou záležitostí a samozřejmostí. Máte stejné štěstí i v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, Venuše ve vašem znamení vám dává pěkně zabrat. V práci máte problémy a uvažujete o změně zaměstnání. Hvězdy však radí počkat. Vaše nová nabídka by nemusela být tak skvělá, jak se zdá. A co provádíte vaší drahé polovičce? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Mars v Býkovi vám nyní přinese výbuchy vášně! Singles mají šanci poznat férový a pohledný protějšek a zadané Ryby zažijí nezapomenutelné chvíle v posteli. Potřebujete oživit vztah. Jaký bude start pracovního týdne? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články