Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Ryby napraví svůj partnerský vztah, Lvy čeká jeden problém za druhým

Horoskop na tento týden: Ryby napraví svůj partnerský vztah, Lvy čeká jeden problém za druhým
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

S novým týdnem přichází znamením zvěrokruhu nové výzvy i nové příležitosti. Záleží na každém z nás, jak se rozhodneme tuto situaci uchopit. A podle toho z ní vzejde výsledek. Co čeká tento týden právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden se vám bude opravdu dařit ve finančních záležitostech. Vypadá to, že jste konečně vesmír požádali přesně o to, co vám momentálně náleží. V galerii najdete, čeho se tento týden vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vašemu partnerskému vztahu chybí jiskra a vášeň, což by se mohlo právě tento týden napravit. Přestaňte vzpomínat na to, co bylo. Žijte teď. V galerii najdete, co pro to můžete udělat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepodřizujte se ostatním, mějte svůj vlastní názor. V tomto týdnu bude důležitější než když dřív. V partnerském vztahu si dejte pozor na konflikty. V galerii najdete, co vám tento týden udělá radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býkům hrozí vyčerpání. Pracujete každý den do noci, nedáváte si pauzu a hlava už vám nefunguje tak, jak potřebujete. Zpomalte! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V rodině zavládne zmatek, někdo na něco zřejmě zapomněl! Tento týden budete jediní, kdo to může dát opět do pořádku. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se tento týden chystáte vycestovat, pečlivě si zkontrolujte svůj seznam. Mohlo by se stát, že doma necháte něco důležitého. V galerii najdete, co vás tento týden rozčílí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

V práci budete zažívat jeden problém za druhým, tento týden opravdu nebude váš. Bude to důsledek minulých dní, kdy pro vás práce prioritou nebyla. V galerii najdete, co vám pomůže.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento týden dbejte na to, abyste konzumovali dostatečné množství ovoce a zeleniny. Nahraďte tím smažené jídlo, které bylo v poslední době vaším favoritem. Týdenní tip najdete v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Važte si tento týden maličkostí, koukejte na život s úsměvem. Netrapte se tím, co nemůžete změnit. Je toho tolik, co je ve vašem životě krásné! V galerii najdete, co vám tento týden udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vše, čemu dokážete uvěřit, se může splnit. Nepochybujte o sobě, vesmír to s vámi myslí dobře. Není nic, co byste nezvládli. V galerii najdete, na co si dát tento týden pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům hvězdy přejí v tom, aby si konečně urovnali své záležitosti. Vypadá to, že máte mnohem víc času, proto si neváhejte domluvit přivýdělek. Finance se vám budou hodit. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento týden vás čeká důležitý skutek! Vypadá to, že někomu opravdu pomůžete a tím si zajistíte jeho pomoc v budoucnu. Jen tak dál, Kozorozi! V galerii najdete, co vás čeká za novinky.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy