Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby ignorují šéfa, Váhy touží po erotice s nápadem

+ Dalších 9 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Dubnový start nebude pro některá znamení až tak aprílový. Současná konstelace přináší nové začátky, ale i faleš a problémy ve vztazích. Někteří zrozenci si své pracovní problémy dokonce do vztahu přenášejí, třeba Blíženec. Tento týden si prostě neodpočinete! A tak hvězdy radí: ,,Dělejte věci, které vám působí radost, ne bolest.“! Co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? A jak zahájíte první dubnový týden? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vás tento týden varují! Chystáte se opakovat stejnou chybu jako v minulosti. Ale přesto, emoce jako smutek a hněv nejsou jen negativní. Zpomalte, ale nezavřete si před sebou již otevřené dveře! Co určitě nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, pořádně si rozmyslete, komu se se svými problémy svěříte. Váš milostný trojúhelník by se nemusel líbit každému a někdo by vás mohl prásknout. Dávejte bacha! Možná by nebylo do věci nechat si některé detaily pro sebe. A co v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, vy takoví extroverti, a vás se bohužel aprílové radovánky týkat nebudou. Budete řešit problémy v práci, i ve vztahu. V práci jste si to zavařili sami, svou drzostí, a problémy z práce máte tendenci přenášet do vztahu. Co děláte špatně? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Aprílová konstelace vám přináší zamilovanost do vašeho stávajícího partnerství. Už nebudete pochybovat o tom, jestli je váš partner ten pravý. Nový měsíc, nový začátek. Přemýšlíte nad změnou zaměstnaní. Co na to hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Na začátku dubna budete na koni! Nemusíte vždy nutně ukazovat, že jste pánem světa. Pokud svou polovičku milujete, budete muset pro jednou ustoupit. Váš vztah potřebuje vstřícnost z vaší strany. A co čekat v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Začátek dubna bude pro Panny trochu náročný. Podléháte negativním emocím a ztrácíte svou praktičnost. Vysvobodí vás vaše rodina, která je vám oporou. Tuto pomoc neodmítejte jako nevítanou. A jak to budete mít s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, Venuše v Rybách vám dodává neskutečnou dávku energie. V práci i v milostném životě jste v centru dění. A to se vám líbí. Máte chuť na milování, svůj protějšek přepadáváte všude. Ale chcete mít sex s nápadem. Co vás mrzí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Mars v Blížencích vám nabízí otevřenost a komunikaci. Využijte ji k důstojné diskuzi s nadřízeným. Vzájemně si vyjasníte neshody, které mezi vámi již dlouho plují. Štíři, svoji spřízněnou duši nezahrnujete takovou láskou, jakou by potřebovala. Čeho jste si vědomi? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, na začátku měsíce nepočítejte s nějakým velkým rozmachem. Ani finančním ani milostným. Svou lásku neustále pošťuchujete a kritizujete. Pozor. I ona umí vystrčit drápky. Jste výbušní, kdo vás rozčiluje? A za čím si stojíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, do své práce se chystáte pustit naplno. Začátek měsíce berete vždy jako výzvu. V žádném případě nepatříte mezi lenivce, ale bohužel pocítíte negativní výkyvy. Pluto ve vašem znamení přináší pocit zneužívání moci a posedlosti. A co dál? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, je duben! Konečně jste se probudili ze zimního spánku, a jdete se inspirovat a motivovat. Jste v jednom kole. Na své cestě poznáváte krásy a nové lidi. Nebudete muset nikoho přesvědčovat. O čem? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Duben vám přinese mnoho nápadníků, ale žádný nevyhovuje vašim představám. Co s tím? Zkuste být vášniví jako Berani. Díky Slunci v jeho znamení mezi vámi a vaším blízkým přítelem přeskočí jiskra. A jak se vám povede v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články