Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby dožene minulost, Štíři budou plodit

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Víkend je za námi a nás čeká další pracovní týden. Hvězdy si nebudou brát servítky a na začátek týdne předpovídají určité partnerské rozepře. Nezadaní by měli hledání vhodného protějšku nechat na jindy. Tento týden vás čekají partnerské bouře, zvýšená sexuální energie a možná i zplození potomka. A co dalšího si hvězdy nachystaly? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, o víkendu jste načerpali potřebnou sílu a nyní se musíte dát do práce. Nepřátelské chování vašeho kolegy z práce plyne ze závisti. Nenechte se vtáhnout do jeho špinavé hry. Impulzivní a napjaté chování na pracovišti je na denním pořádku. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, jste ve výborné kondici a nikým si nenecháte kazit náladu. Ani jistým rodinným příslušníkem, který se ve vás bude snažit vyvolat výčitky svědomí. I když je domluva s ním nemožná, nechcete se hádat. Vesmír vám posílá nekonečné množství lásky. Intimnosti s vaší drahou polovičkou nabírají na obrátkách. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Uran vám dává zabrat hlavně ve vztazích. Vaším proměnlivým chováním dáváte vaší drahé polovičce jasně najevo, jak to s ní máte. A vaše polovička si danou volnost užívá. Opravdu vám bude lhostejné, až si najde jiného partnera? Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, na začátku týdne se může ve vašem vztahu něco pokazit. Sice půjde o hloupost, ale musíte vymyslet taktiku, kterou to napravíte. Singles zjistí, že jejich idol s nimi neměl ty nejčistší úmysly. Co špatně snášíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

S vaším miláčkem si prostě nemůžete přijít na jméno. Nemůžete se shodnout ani na rutinních záležitostech týkajících se domácnosti. Vaše konflikty vygradují v urážení. Nepříznivá konstelace Marsu vám předpovídá komplikovanější komunikaci. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, i přes vaši nekonečnou zamilovanost se v týdnu dočkáte menších neshod. Se svým miláčkem se budete rozcházet v názorech. Hvězdy radí: nedělejte z toho vědu. Takhle vztahy fungují. Co si ale nechcete připustit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

I když singles Váhy touží po lásce, ve skrytu duše si vytváří odmítavý postoj. Čím víc po lásce prahnete, tím více se vám vzdaluje. Hvězdy vám slibují lásku, ale nečekanou. Ve vztahu budete ,,ubiti“ partnerovou sexuální energií. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vlivem Uranu budete v týdnu psychicky rozhozeni. Bez ohledu na konstelaci zkuste najít duševní rovnováhu. Svého partnera pomilujte a možná se dočkáte malého štěstí. Hvězdy vidí ve vašem osudu nový život. Co si hvězdy připravili pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, tento týden budete malinko bojovat se vztahovačností. Všichni kolem vás jsou napjatí, s čím zase přijdete a hlavně s jakou náladou. Nebude lepší si všechno nebrat tak osobně? Zadaní zároveň touží po větším vzrušení a intimitě. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vyzařuje z vás spokojenost, ale jen do doby, než vás někdo nezačne otravovat svými stupidními nápady. Vy, jako praktické znamení, to nedokážete pochopit. Tento týden se kolem vás takových jedinců mihne víc. A jak na tom budete s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, máte veliké štěstí, že vedle sebe máte partnera, se kterým chcete strávit zbytek života. Hvězdy přejí vašemu partnerskému životu. Singles potkají novou známost, ale po čase zjistí, že to nebude to pravé. A jaký bude váš pracovní týden? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, kontakt s osobou z vaší minulosti vám nedělá dobře. Dostanete varovný signál. Hvězdy radí: minulost nezměníš, žij přítomností. V tomto týdnu raději zapomeňte na seznamování. A co musíte udělat v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články