Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čekají výbuchy vzteku, Raci si začnou se svým ex

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Září je tady! A co zajímavého můžete očekávat? Hvězdy předpovídají, že vaše činorodost bude obdivuhodná a poradíte si s každým problémem. Pokud jste single, je pro některá znamení připravena nová láska Co by neměli Berani ignorovat? A na co by měli Blíženci přistoupit? Co vám tedy připravily hvězdy na tento týden? Přečtěte si náš TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, ve vašem okolí se objeví člověk, který vám bude ochotný kdykoliv a s čímkoliv pomoci. Ve vašem vztahu by se dalo dusno krájet, ale za každou cenu se vyhněte hádkám. A co byste rozhodně neměli ignorovat? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, v nadcházejícím týdnu můžete být nepříjemně zaskočeni. Může se vám porouchat auto a ve vztahu budete muset dojít ke kompromisu. Hvězdy varují, ať nepřestáváte cokoliv řešit. A co čeká singles v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V tomto týdnu budete muset zatnout zuby, a to i přesto, že se vám stane nějaká křivda. Hvězdy nabádají singles, aby odolali pokušení a nepřetrhali tak přátelské pouto. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, v polovině týdne dostanete skvělou nabídku. Jediné, co vám chybí, je smysl pro humor. Se svou energií zacházejte tento týden opatrně! Singles potkají svého ex. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

novebanner4

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, zkontrolujte si, zda máte v pořádku všechny dokumenty a smlouvy. Hrozí vám problémy a možné penále. A výborná zpráva pro singles. Váš další krok bude správným směrem. A jak se bude dařit zadaným? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny si v tomto týdnu nepovedou zrovna úžasně. Vztahy i finance budou rozkolísané a jediní, kdo vám vše vynahradí, budou vaši přátelé. Tentokrát dejte na jejich rady. A co nemají singles na obzoru? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, chcete si vychutnávat určitý pocit svobody, ale neumíte si poradit se svými úzkostnými stavy. Dopřejte si ještě oddych v podobě masáží a aktivit, které vás baví. A co váš vztah? Jak na tom budete? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tento týden budete mít skutečně skvělé nápady. Jste koncentrováni a jste připraveni rozvíjet svůj potenciál. Váš miláček vás podporuje všemi možnými způsoby. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V prvním zářijovém týdnu se vám bude nadmíru dařit. Jediné, co vás vykolejí, jsou hromady povinností vašich ratolestí. Nestresujte se a vše si řiďte sami. A co musí použít singles, aby vyhráli? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, hvězdy vás opět varují před přepracováním. Váš zdravotní stav by se mohl zkomplikovat. Ve vztahu se vám daří dobře, protože jste schopni svou drahou polovičku respektovat. A co singles? Bude se jim dařit? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, nezapomeňte, že ani teď, na začátku září, nesmíte přesáhnout své příjmy. Váš partnerský život se může setkat s nepochopením, ale zkuste svého partnera vyslechnout. A jaký týden čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto týdnu si dejte pozor na výbuchy vzteku. Víte, že to, co řeknete, už nejde vrátit zpět, že ano? Tak abyste nelitovaly! Singles, osoba, která se vám líbí, je přesně podle vašich představ. Co byste měly udělat? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články