Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Týdenní horoskop: Ryby čeká zklamání, Střelcům hvězdy přejí ve změně bydlení

Horoskop na tento týden: Ryby čeká jejich osobní zklamání, Střelcům hvězdy přejí ve změně bydlení
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Podívejte se, co nás čeká v týdnu od 13. 9. 2021. Koho čekají velké změny a kdo půjde za svými sny? Dozvíte se v našem horoskopu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden dostanete jedinečnou příležitost, o kterou jste dlouho usilovali. Přinese vám mnoho dalších možností, které kompletně promění vás život. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Budete trochu nesví, zejména v partnerském vztahu. Mysleli jste si, že touto dobou už proběhne změna, po které dlouho toužíte. Buďte trpěliví! Vše dobře dopadne. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Příliš se staráte o to, co si o vás myslí ostatní. Brzdí vás to v projevování vašeho názoru a potenciálu. V práci budete tento týden opravdu důležití. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Uvědomíte si hodnotu každodenních maličkostí, které vám život přináší do cesty. Probuďte v sobě vděčnost a pokoru. Tento týden se vám bude hodit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V pracovních záležitostech vás čeká úspěch! Pozor si dejte zejména v rodinných vztazích, kde by mohl dlouhodobý konflikt vyústit ve velmi nepříjemnou rozepři. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte pozornost svému vzdělání. Ve své práci se potřebujete neustále posouvat a dělat kroky k tomu, čeho chcete dosáhnout. Tento týden vám vesmír opravdu přeje. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete toužit po klidu a samotě, ve které si třídíte všechny myšlenky. Nebojte se tento týden zasvětit meditacím a sami sobě. Potřebujete to jako sůl! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Není to u vás běžné, ale peníze pro vás tento týden skutečně nebudou prioritou. Naopak se budete soustředit na rodinné vztahy a jejich nápravu. Jen tak dál, Panny! V galerii najdete váš tip na tento týden.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nedokážete si přiznat chybu, ačkoliv by vás takové uvědomění mohlo opravdu posunout. Ve vztahu se kvůli tomu dostanete do konfliktu, který by mohl být opravdu na dlouho. Co vám pomůže? Najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pracujte na tom, jak zvládáte stres ve vypjatých situacích. Tento týden vás čeká několik důležitých schůzí, při kterých bude důležitá vaše soustředěnost. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vesmír vám přeje v otázce bydlení. Pokud sháníte novou nemovitost nebo chystáte stěhování, už teď je jasné, že vše půjde jako po másle! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čekají vás velké změny, zejména v pracovní oblasti. Konečně získáte odvahu, abyste šli za svými sny a splnili si, po čem dlouho toužíte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy