Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP: Ryby čeká žádost o ruku, Štíry boj o lásku

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Začíná nový týden a hvězdy předpovídají velké životní kroky. Některé zrozence čekají náročné pracovní povinnosti, a jiné dostanou důležitý dar. Které znamení čekají zásnuby? U koho vypukne válka? A co dalšího vám hvězdy předpovídají? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, vaše láska vás obdivuje. Jste perfektně sehraná dvojka. Single si nemohou na nic stěžovat. Váš idol k vám vysílá vášnivé signály. Co se přihodí v práci a proč bude atmosféra napjatá? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

V tomto týdnu najdete společnou řeč se svou rozhádanou rodinkou. Hvězdy varují: Neměli byste útočit na jejich čest, jak to máte ve zvyku. Ve vašem vztahu dojde k menším změnám. To se vám nebude příliš zamlouvat, proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, upřednostňujete své zájmy před drahou polovičkou. Sice žijete naplno, ale váš miláček vás považuje za sobce. Zkuste dělat věci, kterých nebudete později litovat. Co budou hledat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ráčci, tento týden se chopíte zajímavé a unikátní příležitosti. Slunce vám jde na ruku. A vy dokážete sebrat všechny síly a vyrazit rychle vpřed. Peněz nemáte nikdy dost. Co se vám proto může přihodit? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v lásce se vyhýbejte bouřlivým vodám. Jste požitkáři, ale ne každý vám bude rozumět. Hlavně, se to bude týkat nezadaných Lvů. Musíte najít ideální a vyváženou kombinaci. Nyní procházíte protikladným obdobím. Jak to bude ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V tomto týdnu budete mít potřebu dávat najevo své přednosti, i když to není váš styl. Potřebujete efektivně uspořádat všechny pracovní úkoly. Ke svému miláčkovi jste pozorní. Dokonce se odvážete a vymyslíte překvapení. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, mezi vámi a vaší spřízněnou duší hrozí válka. Nesnažte se za každou cenu jít hlavou proti zdi. Zkuste vyložit na stůl ty správné argumenty. V práci spěcháte a jste nervózní. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden vám přinese trochu větší oříšek. Svého soka v lásce potřebujete klidit z cesty. Nenechte se vyvést z míry, jen tak můžete uspět. A jak se zachováte ke své lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v tomto týdnu dostanete upřímný dárek. Od koho? Nechte se překvapit! Co vám radí hvězdy? Nenechávejte své city příliš dlouho pod pokličkou. Není to dobré. Vaše zloba stejně vyjde na povrch. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, velmi štědře nakládáte s penězi. Ale jste prozíraví. O svého partnera se umíte řádně postarat a život bez něj si nedovedete představit. Jak se postavíte ke svému novému objevu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, tento týden se ve vás opět projeví touha po objevování. A proto se do společnosti příliš nepohrnete. Chcete být sami a mít klid. Váš partner půjde taky stranou. Bude mít pro vaše touhy pochopení? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, někdo vám bude lichotit. Ale říkáte si, co asi tak chce. S tímto nekalým lichocením už máte své zkušenosti. Váš idol vás doslova hypnotizuje. Zadané Ryby čeká velký životní krok. Co ale nesmíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články